Spider-Man: Far From Home

2’yi zorlar bencede hatta geçebilir. Biraz sinemaların durumunada bağlı tabi. Uzak bir tarihte olursa daha garanti olur bu rakam.

2 Beğeni

Her birinin özel fan kitlesi bulunan 3 Spider-Man aktörünün de aynı filmde bulunacağı bir Spider-Verse filmi abartmak gibi olmasın ama Infinity War kadar gişe yapabilir ki bu bayağı büyük bir başarı olur gibi geliyor bana.

5 Beğeni
3 Beğeni

Ragnarok’daki gibi selam verip gitmesin sonra:d

1 Beğeni

5 Beğeni

Şu görsel filmden desen şaşırmam, kostüm böyle çok şık duruyor. Keşke boşuna CGI ile bozmasalar.

2 Beğeni

Bu fotoyu Instagram’da görünce bayağı güldüm.

1 Beğeni

Kostüm ve saç kesimi iyi. En azından dış görünüş bir şeye benzemeye başladı.

1 Beğeni

kostüm hala beğenemedim ya

1 Beğeni
4 Beğeni

Daily Bugle tekrar gümbür gümbür geliyor Ama link neden resimli gelmedi anlamadım :confused:

1 Beğeni

Tweette de resim yok. The Direct’in linkinden yansıyan görsel var.

2 Beğeni

He sanırım linkin görseli olunca buraya o yansımıyor?

1 Beğeni

Evet, linki ekleyince yansır.

2 Beğeni

Umarım Jamison’ı FFH’daki gibi sadece ekran aracılığıyla değil de kanlı canlı sahnelerde de izleriz. Daily Bugle işin içine girince ufaktan Eddie Brock plotuna bile girebilirlerdi aslında ama Venom filmi nedeniyle bu şimdilik mümkün görünmüyor.

İster misiniz şimdi Miles Morales’i burada stajyer olarak işe başlarken görsek. Parker’ın fotoğrafçı kimliğini belli ki artık göremeyeceğiz filmlerde. Bu rol Miles’a aktarılsa hoş olabilir sanki. O da Spider-man fotoğrafları yakalamaya çalışır mesela. Bu sayede karakterlerin yolları da kesişebilir.

2 Beğeni

Bugün iyi coştun ha :sweat_smile: Harika fikirler şahsen.

1 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni

Çok acayip şeyler oluyor.

5 Beğeni

NE?

N’olur gerçek olsun bu

2 Beğeni