Spider-Man 3 Mahallesi ­čĽĚ ­čĽŞ

Son zamanlarda gerek Spider-Verse s├Âylentileri olsun, gerek DaredevilÔÇÖ─▒n filme eklenmesi haberleri olsun g├╝ndemde bu kadar yer bulmu┼čken art─▒k filmin kendi ba┼čl─▒─č─▒n─▒ hak etti─čini d├╝┼č├╝nd├╝m.

1 Be─čeni
  1. spider-man filmleri lanetlenmi┼čtir ikna oldum art─▒k.
1 Be─čeni
1 Be─čeni
5 Be─čeni

Haberin do─čru oldu─čunu varsayacak olursak 3. filmde art─▒k ba┼č k├Ât├╝m├╝z kesin olarak Kraven diyebiliriz. Daha ├Ânce g├Ârmedi─čimiz villain kullanma politikas─▒na devam edilmesi g├╝zel. ─░lerde yine bir anla┼čma krizi ya┼čanmaz da devam filmleri gelirse babalar o zaman sahneye ├ž─▒kmaya ba┼člar zaten. O zamana kadar karakter de iyice olgunla┼čm─▒┼č olur hem.

Ancak oyuncu ile ilgili ┼č├╝phelerim var. Keaton ve Gylenhaal gibi iki ├╝stad─▒n ├╝zerine Joel Kinnaman ya da o kalibrede biri seviyeyi biraz d├╝┼č├╝rmek anlam─▒na gelir sanki. Benim hayalim bu rolde Hugh JackmanÔÇÖ─▒ izlemek. M├╝thi┼č olur ger├žekten.

3 Be─čeni

Tek dile─čim villian─▒n Amy Pascal olmamas─▒. Hala ba┼č─▒nda m─▒ spideyÔÇÖnin bilen var m─▒?

1 Be─čeni

Evet. Hala ba┼č─▒nda.

1 Be─čeni

Daha ge├žen film Elementals g├Ârd├╝k ger├ži ama payla┼č─▒m manidar olmu┼č.

2 Be─čeni

Konsept tasar─▒mlarda yer alan ama filmde yer verilmeyen bir Elemental vard─▒. Sandman benzerli─či nedeniyle olabilir.

Cena iyi casting olur.

2 Be─čeni
2 Be─čeni

Teori bile ├╝retemeyecek derecede beynim yand─▒. Beni bile raydan ├ž─▒kard─▒lar. WTF!!!

5 Be─čeni

Haydaaa. Haberel gel ┼čimdi. ├çok kar─▒┼čacak ortal─▒k.

MCUÔÇÖya Multiverse ile Tobey ve AndrewÔÇÖin gelmesine kesin g├Âz├╝yle bak─▒yorum ┼čuan.

2 Be─čeni

TobeyÔÇÖden J.Jonah Jameson, AndrewÔÇÖdan Electro, ├╝stelik Marvel Studios kontrol├╝nde. Sony son zamanlarda full time birlikte hareket edelim diyor Marvel StudiosÔÇÖa. Onlarda ok gibi. ┼×u saatten sonra art─▒k Tobey ve AndrewÔÇÖlu Spider-Verse benim a├ž─▒mdan da kesindir.

4 Be─čeni

Multiverse of Madness bu filmden ├Ânce mi? ├ľnceyse e─čer san─▒r─▒m Amazing evrenine ge├ži┼č g├Ârebiliriz.

AndrewÔÇÖ─▒ bir kez daha g├Ârelim beÔÇŽ

2 Be─čeni

Spiderverse cok erken ya 3.film i├žin

1 Be─čeni

doc oc ya da goblin gelseydi ke┼čke, electro rezildi tasm 2ÔÇÖde

3 Be─čeni

┼×u anda sonra g├Âz├╝k├╝yor. Ama Spider-Man 3 ertelenebilir daha Sony resmi biÔÇÖ┼čey s├Âylemedi MCU takvimi erteledikten sonra.

├ť├ž├╝nc├╝ film Spider-Verse olmaz muhtemelen. Bu film kendi hikayesi ile birlikte konsepti tan─▒t─▒r sonraki filmlerde Spider-VerseÔÇÖe ge├žilir diye tahmin ediyorum.

3 Be─čeni

Filmin sonunda iyice Spider-VerseÔÇÖe ba─člayabilirler, m├╝kemmel olur.

1 Be─čeni

Paralel evrenlerdeki villainlardan olu┼čan bir Sinister SixÔÇÖte olabilir bu film. Tobey d├Âneminden SandmanÔÇÖde hayatta kalm─▒┼čt─▒.

2 Be─čeni