Solar Opposites (Justin Roiland'ın Yeni Dizisi)

Justin Roiland Yeni dizisi burada konuşalım. Diziyi Rick and morty benzetiyorsanız Rick and morty Warner Bros Televizyon tarafından yapılıp Warner Medya kanallar da birin de yayınlanırken bu 20TH CENTER FOX Televizyon tarafından yapılıp Disney Ayıt Hulu da yayınlanacak. Disney’in yetişkin içerikler Hulu pasladığın da bu animasyon da Rick and morty kafasın da Bir şey görebiliriz bütün bölümleri 8 Mayıs da Hulu da olacak.
2 Beğeni

Rick and Morty’nin birebir aynısı gibi duruyor, renklendirme ve çizimler bile aynı. Bu adamlardan ne çıksa izlerim. Bu tarz animasyonlar daha çok gelse keşke. Allahtan haftalık beklemeyeceğiz bu sefer bölümleri.

1 Beğeni

Bu tür dizilerin işi zor oluyor, Futurama ve The Cleveland Show da iyi dizilerdi ama The Simpsons ve Family Guy ile kıyaslanınca o kadar iyi durmayabiliyorlar.

1 Beğeni

Yemin ederim overrated ya. Ben çoğuna gülmüyorum bu ikisindeki esprilerin. Futurama falan çok daha iyi bunlardan bence. Çizimlerinde baya etkisi oluyor bence.

1 Beğeni

Yanliz bu dizi arkasında dan harmon yok Justin Roiland ve Rick and morty yazar kadrosu bulunan bir arkadaş var.

Tamam işte yine o dizinin ekipten yani.

1 Beğeni

3 Beğeni

Mick and Rorty

2 Beğeni

https://22dakika.org/hulunun-yeni-animasyon-dizi-solar-oppositesin-tanitim-fragmani-geldi/
Konusu: Patlayan kendi dünyalarından kaçarak Orta Amerika’da bir banliyöye mecburi iniş yapan 4 kişilik bir uzaylı aileyi merkezine alan ve ilk sezonu 8 bölüm sürecek olan dizinin 8 Mayıs’ta yayınlanacağı ile ilgili haberi bu senenin Ocak ayında almıştık.

Ailenin 2 üyesi dünya’nın korkunç, diğer 2 üyesi ise dünya’nın harika bir yer olduğunu düşünmektedir. Korvo ve Yumyulack, yalnızca çevre kirliliği, kaba tüketiciliği, insanların zayıflıklarını görürken, Terry ve Jesse, insanları, televizyonu, abur cuburu ve eğlenceli şeyleri sevmektedir.

İlk 2 bölüm izledim fena değildi ama rick and morty göre fazla şiddetli buldum ben.

Geçen gün ilk bölümünü izleyebildim, açıkçası beğendim ben. Rick and Morty’de sadece ikisine odaklanıyorduk ama bunda sanırım biraz daha fazla karakterin üzerinde duruyor. Zaten Justin abi ne yapsa izlerim modunda olduğum için direkt açtım izledim, karantinada tatlı tatlı gider.

1 Beğeni

Korvo’yu Rick’ten daha çok sevdim anasını. Terry’yle olan ilişkisi de çok güzel. Sürekli bir şeylere gaza gelmeleri üzerine bölüm kurmalarını sevdim ben.
Yumyulack (aşşırı iyi isim) ve Jesse karakterlerini dinlemek çok zevkli. Roiland’ın dizilerinin seslendirmesdi kulağa çok güzel geliyor. Yani kadro 10 numara kaliteli ayrı konu, dinlemek çok hoş. Değişik.
Şu minik adamların draması çok ilgimi çekmiyor, bakalım nereye bağlanacak.

Bu arada ben de insanları soğan gibi doğramak ama kimseye de zarar vermek istemiyorum manyak zevkli fikir.

2 Beğeni