Sinematografisini Beğendiğiniz Klipler

Güzel Türkçemiz ile görüntü yönetmenliğini beğendiğiniz klipleri burada listeliyoruz. Çünkü neden olmasın. Benim ilk aklıma gelenler bunlar oldu.

Hızlı bir dipçe düzenlemesi: Müziğin iyi olup olmadığı önemli değil, kötü olarak düşündüğünüz bir sanatçının parçasına ait klip güzelse bile paylaşmak makul, kimse yargılamaz en nihayetinde.

3 Beğeni

Ne zaman dinlesem klibi kafamda dönüyor. Ayrıca klibi kadar şarkıyı da aşırı beğeniyorum.

Bu da benden olsun:

1 Beğeni

Konuyu hortlatalım. Tarihin en iyi video kliplerinden biri bence. Beastie Boys’u severim, bu şarkılarını aşırı severim. Taş gibi klip taş gibi şarkı hala :slight_smile:

2 Beğeni
1 Beğeni

Youtube’da bulamadım, sansürsüz ibaresi olanlara baktım dailymotion’da falan kırpılmış. Bulabildiğim en tam hali bu. Çıktığı sene MTV’de izlerken (Number One mı vardı o sıra yoksa emin olamadım) şok geçirtmişti bize. Prodigy, Fat of The Land albümüyle tarihin gelmiş geçmiş en iyi albümlerinden birini yapmakla kalmadı, izlediğim en iyi kliplerden birini de yaptı. Neyse, albümün ne kadar muazzam bir başyapıt olduğunu sonra da anlatırım :slight_smile:

4 Beğeni