Sıcak Fırsatlar

Teknosa indirim kodu arıyorum. Alt limit 900 için, satan veya kullanmayıp iletmek isteyen varsa iletişime geçerse sevinirim.

1 Beğeni

Sony kulaklığım bozulduğu için bu sefer bozulduğunda çok da üzülmeyeceğim bir kulaklık bakarken Anker’in Q20 modeli denk geldi. Ardından geçtiğimiz ay Q30 modeli çıktığını gördüm. 11.11’de Q30’u almaya karar verdim.

Kardeşimin de bilgisayarında kullandığı Coloud kulaklığı bozulmuştu, ona da Q20 teklif ettim ama ANC istemediği için önce Soundcore’un oyuncu kulaklığına, ardından Q10’a yöneldim. Hem kablosuz kullanır hem kablolu sorun olmaz muhtemelen.

Bloody fare almıştım ona iki yıl önce, o da artık şarj girişinden sıkıntı çıkartmaya başladı. Bir tane de Xiaomi Gaming fare kapıyorum.

Çok lazım değil ama elimdeki kuponu ille de harcamak istersem bunu alacağım bir de kartlık olarak. Kalın kartlık kullanmak canımı sıkmaya başladı biraz. Zaten ehliyet ile kimlik de birleşince pek gerek kalmadı.

Kuponlar ve coinler ile çok iyi fiyatlara geliyor hepsi.

2 Beğeni

Markadan ben de daha önce hiç alışveriş yapmadım ama sürekli önüme çıkıyor artık çıkmasın diye aldım bugün. Fiyatları görünümüne göre bayağı iyi. Merak eden varsa geldiğinde beni yeşillendirsin.

Küçük bir ihtimal vermiştim ancak o ihtimal çıktı maalesef. Ürünler ₺30 bandında eder muhtemelen. ₺100 fiyat etiketi tamamen aldatmaca. Pembe olanın görsel ile alakası yok. Dikim kalitesi ise görseldekinden düşük.

3 Beğeni

Soundcore Q30

Amerika Fiyatı: $79
AliExpress Fiyatı: $71
Aldığım Fiyat: $59

Soundcore Q10

Amerika Fiyatı: $39
AliExpress Fiyatı: $31
Aldığım Fiyat: $24

Xiaomi Gaming Mouse

AliExpress Fiyatı: $27
Aldığım Fiyat: $24

Bence iyiye geldi hepsi. Farede çok oynamadı ama neyse.

2 Beğeni

Amazon Türkiye’nin erken Kara Cuma fırsatları normal fırsatlardan daha kötü çıktı. Hafta boyunca pek de bir beklentim kalmadı, AliExpress 23’ünden itibaren başlatacakmış belki oradan bir şeyler çıkar. Amazon US’ten link paylaşmıyorum kargo ücretleri yüksek diye ama kargo dahil bile yarı yarıya gelen şeyler oluyor siz göz atın. (Termoslar özellikle)

10 gündür uçağın 4 tona ulaşmasını bekliyoruz. Arkadaşlar Aliexpress üzerinden bir şeyler alın gözünüzü seveyim.

ağla :ehehe:

Kudur. :dancer:

Sherlock Holmes 2. Cilt, Everest Yayınları 59₺ bir süredir bakıyorum daha önce en ucuz 75’e görmüştüm.
https://ty.gl/lsf917xc
Yerdeniz 71₺, bu kitap hep çok pahalı indirimli hali de ancak bu : ( Amazon kuponu vs. beklenirse daha uygun alınabilir belki
https://ty.gl/dtvoqotr

Çok iyi haber. Bartu Ben’i ne zamandır izlemek istiyordum.

1 Beğeni

3 aylık MUBİ yalnızca ₺10

XD-Design’ın yeni modeli diğer perakende mağazalarda ₺600 şu anda Amazon’da ₺343’e inmiş.

Kendi sitesinde $75, yani 570 gibi bir fiyata geliyor. Tabi Türkiye gönderim bedeli hariç. Acil yapışılmalı. Ben lacivert aldım bir tane.

4 Ay, 4 Lira

1 Beğeni