She-Hulk

Falcon dizisi için 2. sezonun daha en başında olacağı söylenmemiş miydi? Söylenti miydi bu? Hatta 2. sezonun ismi de değişecek falan denmişti ve senin de bununla ilgili olumlu bir yorumun vardı. Sezonların isimlerinin farklı olması vs üzerine. Yanlış mı hatırlıyorum?

Abi o benim tahminimdi ya? Hani karakterler 2.mini dizi şeklinde.

Son zamanlarda Nomad projesi dedikodu olarak çıkmıştı ya. Muhtemelen o ikinci sezon yerine geçecek olan proje işte.

2 Beğeni

Nomad değil de Captain Amerika and The Winter Soldier diye 2. Bir min dizi yapabilirler. Hata WandaVision sonu da Vision geri dönmez ise 2. Min dizi olarak Scarlet Witch isimin de Bir mini dizi yapabilirler WandaVision da farklı bir kafa da ama ben çok net Loki,She Hulk,MS. Marvel ve Hawkaye gibi projeler 2.sezon geleceğin düşünüyorum.

Yeni karakterlerin devam sezonlari olur da eski karakterlerin devami nasil olucak bilemedim mesela loki ve wanda dizileri multiverse hikayesine hizmet edicekler ama sonrasinda ne isleyebilirler ki? Ozellikle de loki eger 2.sezon onayi aldiysa acaba karakter gunumuzde de görünmeye devam mi edicek.
(2 hafta kaldi ama o 2 hafta bitmicek gibi)

1 Beğeni

WandaVision başka bir konu anlatır Loki de zaten artık Filmler de direk gözükmeyeceğine göre kendi hikayesine odaklanıp zaman da yolculuğu konu edenir.

Ya hala asla bitmeyecek bir MCU maratonuna tüm dünyayla birlikte girecek olduğumuza inanamıyorum. Baya baya her hafta MCU yahu. Her hafta. 2 hafta max boşluklar. Hadi nadiren 1 ay olsun. Yani hangi projede görülmüş böyle bir şey. Eskiden diziler bile max 24-26 bölüm falandı.

1 Beğeni

Bir de 2022 de sonra 12 dizi 6 film çıkarırlarsa o zaman ne yapacağız bakalım gerçi böyle bir durumda projeleri birbirlerini de bağlayamazlar.

4 Beğeni

Allah korusun, ins olmaz boyle birşey

1 Beğeni

Feige, dizinin yaklaşık yarım saatten 10 bölüm olacağını söylemiş. Loki ve Falcon and WS (40-50)×6.

4 Beğeni

Oha ya süper… Helal olsun ya yeterki kaliteyi düşürmesinler hem bütçe olarak hem içerik olarak. Ama güvenim tam

1 Beğeni
3 Beğeni