She-Hulk

2 Beğeni
2 Beğeni
2 Beğeni

Hulk filmi yapıp bunu o filmde ikinci ana karakter yapsalardı ve ardından da filmini çekselerdi ne güzel olurdu. Dizi olması hayal kırıklığı oldu.

4 Beğeni
2 Beğeni

Şimdi en önemli sorulardan biri karakteri kimin oynayacağı. Disney+ için duyurulan yeni karakterlerin(Moon Knight, Ms. Marvel ve She-Hulk) casting süresi belli bir süredir devam ediyor. Hatta Ms. Marvel’ın çekimleri Nisan ayında başlayacağı için karakteri kimin oynayacağının belli olduğu ama açıklanmadığı hakkında ciddi sızıntılar var.

She-Hulk’ın çekimleri Temmuz’da başlayacaksa aşırı uzun sürmez öğrenmemiz. casting’i gerçekten merak ediyorum. Yaş aralığını da merak ediyorum. Bruce Banner’ın kuzeni olması ve gücünü ondan alması plotu aynı kalacaktır. Ama zannediyorum yaş hattını Bruce’dan daha aşağı çekerler. Belki yeni mezun olmuş, avukatlıkta idealist bir karakter olabilir.

Bu dizinin bütçesi de önemli. Disney+ Marvel dizileri için 6 bölüm, bölüm başı 25 milyon denklemi burada da maksimum şekilde devam edecektir. Kesinlikle She-Hulk’ın sinemadaki Hulk’dan aşağı kalır yanının olmaması lazım. Ki öyle olacağını zannetmiyorum.

3 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

Şaşırtmadı.

1 Beğeni
3 Beğeni

Halâ bu dizilerin film kalitesinde olacağına inanamiyorum WandaVision dizisini izledikten sonra inanirim gibime geliyor.

1 Beğeni
3 Beğeni

Umarım Alison Brie dedikoduları doğrudur, bence mükemmel bir seçim.

1 Beğeni

Alison Brie dedikodusu doğru değil. Zira aranan Alison Brie tipi biri. Haberin kaynağı özellikle Alison Brie tipi diye belirti. Ama sitelerin bazıları nedense Alison Brie’yi öne çıkardı.

1 Beğeni

Alison Brie’nin bizzat kendisinden daha fazla Alison Brie’ye benzeyecek birini bulamayacaklarına göre ben yine de o ihtimali düşünmek istiyorum :smiley:

2 Beğeni

Alison Brie’yi bende isterim aslında. Fiziksel olarak ve oyunculuk olarak role uygun bir isim. She-Hulk olabilecek bir enerji var.

2 Beğeni

Bu diziye bu karakterleri sokarlar mı acaba? Yıllardan beri yarım bıraktılar.

resim

1 Beğeni

Feige bu filmdeki karakterleri unutmadık demişti, Leader ve Abomination’ı tekrar görebilirmişiz hatta Betty’ yidi tekrar görebiliriz.

1 Beğeni

@dean bence bu dizi de Hulk da olacaktır.