Shazam! ⚡ Fury of The Gods Yetimhanesi

Black Adam filmi ile Temmuz ayında çekilmeye başlanacak. Filmle ilgili başka bir yeni bilgi yok bildiğim kadarıyla.

1 Beğeni

Bence yatakhane olsun, ilk filmdeki gibi bi güzel uyurum.

Hehehehe

3 Beğeni

Shazam o kadar izlendi mi yav?:roll_eyes:

3 Beğeni

Ucuz iş seven bir düzene denk geldiğimiz için çok da önemli değil. Her türlü kar ettiriyor.

1 Beğeni

Biliyorum bu blog forumda pek rağbet görmüyor ama kaynak olarak bir Youtube videosunu göstermişler.

1 Beğeni

Rağbet görmemekten çok yalan haberler yaptığı belli olan bir site.

Kaynak olarak gösterdikleri kendilerinden beter zaten. Lords of the Long Box, Mikey Sutton’ın ekibinden. Yalnız bunları şöyle bir özelliği var. Haftada 2 civarı büyük scoop patlatıyorlar sonrada o scoop’a kaynak olacak çizgi romanları internet üzerinden satıyorlar :grinning: yani çizgi roman satmak için yoktan haber üretiyorlar.

Henry Cavill ve Shazam dedikodusu Spider-Man ve Norman Osborn dedikodusu gibi. Her film öncesi aynı dedikodu. Yok şundan duyduk bundan duyduk. Far From Home’dan önce bütün insider’lar Norman Osborn diyordu. O iş patlayınca şimdi de Spider-Man 3 için aynı dedikodular başladı. Superman ve Shazam içinde aynı ikinci filmde görünmese 3 için başlarlar.

We Got This Covered clickbait bir sitedir. Özellikle Türkiye’de bu sitenin tuzağına çok düşüldüğünü görebiliyoruz. Şu an bile ana sayfasında Johs Brolin, Zordon olacak, Liam Hemsworth Beta Ray Bill olacak, Jai Courtney Hercules olacak, Robert De Niro Guardians of the Galaxy vol 3’te, Spider-Man’i Marvel LGBT yapmak istiyor gibi tamamen kafadan atmasyon şeyler var. Bu site yaptığı clickbait haberlerle bu tip sinema haberlerini takip etmeyi seven insanları kandıran ve bu haberlerin asıl kaynaklarına zarar veren bir site.

1 Beğeni

Kayıp Rıhtım da hemen haber yapmış bu gelişmeyi…

Daha önce bir eleştiri yazmıştım benzer bir konuyla ilgili.

1 Beğeni

Kayıp Rıhtım belli bir süredir We Got This Covered’ı kaynak kullanıyor nedense. Geçtiğimiz günlerde de Johnny Depp, Joker olacak diye yine bu siteyi kaynak göstererek haber yapmışlardı. Habercilikte en önemli şeylerin başında kaynak geliyor. Kaynak kötü olduktan sonra içerik önemini yitiriyor. We Got This Covered özellikle her gün bu tip 7-8 haber çıkararak tık almaya çalışan bi’şey.

1 Beğeni

Kayıp Rıhtım’ın kendisinden ziyade forumuda çok çatlak lan. Bi soru soruyorsun dövecekler neredeyse.

1 Beğeni

Depp’in Joker’ini görmek isterim Pattinson serisinde. :stuck_out_tongue:

1 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

Başlığa ekleme yapmanın mantıklı olacağını düşündüm :cool:

1 Beğeni

Katkı sağlayanların bol olsun. :zap:

1 Beğeni