Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Marvel’ın Phase 4 sürprizlerinden biri de Shang-Chi olacak. Dave Callaham filmin senaryosunu yazmak üzere stüdyo ile anlaştı. Haberleri ise burada olacak.

1 Beğeni
1 Beğeni

Gişede 1 milyar’ı rahatlıkla geçeceğini düşünüyorum.

2 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

Uzak doğu stili dövüş sanatlarının olduğu bir MCU filmi çok hoş duruyor. Öykünün bir ucunu da Shield veya Hydra’ya uzandırsalar daha da keyifli olabilir.

2 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

İsimlerden en çok Ross Butler olabilir bence fakat en son Shazam’da oynadığı için hem bu hem de diğer filmin ikincisinde oynayabilir mi ki? :thinking::thinking:

1 Beğeni

Bir seriden diğerine geçen oldu ama aynı anda devam eden hiç olmamıştı. :smiley:

2 Beğeni

Steven Yeun nerde loooo

1 Beğeni
2 Beğeni

Yönetmenliğini Destin Daniel Cretton’ın yapacağı filmin adı Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings oldu. Filmin vizyon tarihi ise 12 Şubat 2021.

1 Beğeni

MCU’nun, artık tam anlamıyla çizgi roman kafasını yakalayabildiğini Endgame ve arkasından gelecek filmler bize net olarak gösteriyor. Iron Man’in ilk filminde arka planda kalan basit bir terörist örgütü olarak yansıtılan, ve milletin dikkat bile etmediği örgüt ile birlikte (çizgi romanları bilenler hariç) aynı zamanda 3. filmde kukla olarak kullanılan Mandarin olayının da rafa kaldırıldığı izleniminin ardından; evren birden bu olayın efsanesini anlatmaya başlıyor ve sonunda bize gerçek Mandarin’i ve kollarının nerelere uzandığını gösterecekler. Üstelik bunu teoride en mantıklı olacak şekilde Çinli bir süper kahramanla yaptıracaklar. Neredeyse kimsenin bilmediği bir karakteri tanıtabilmenin en zekice yolu. Marvel evren kurma işini her geçen gün daha da ustalıkla sürdürüyor. Spiderman far from home filmi de benzer şekilde arka planda kalmış karakter ve olaylarla karşımıza çıkarak evrendeki herkesin ve her olayın koca bir network oluşturduğunu bize gösterdi. Heyecanla bekliyorum gelecek bütün filmleri.

4 Beğeni

Belki saçma gelecek size ama filmin title’ını kısaltınca Lotr’a benziyor… Canlar sıkkın.

4 Beğeni

Bu filmin mcu da hep alışa geldiğimiz formulün dışında olmasini bekliyorum.Baya iyi bir iş çikabilir

2 Beğeni
2 Beğeni

4 Beğeni

Filmde en ilgimi çeken noktalardan. Şöyle mistik bir dragon (en azından o havada) görmek istiyorum

2 Beğeni