Sevdiğiniz Çizgi Roman Kapakları

2 Likes

10 Likes

Keşke Ithaki de bu kapakla bassaydı :confused:

1 Like

Kesinlikle… Bu kapak çok daha havalı, orijinal ya.

1 Like

“It’s clobberin’ time.”

3 Likes

2 Likes

2 Likes

We Stand On Guard

Blacksad

Black Hole

Batman: The Doom That Came to Gotham

Transmetropolitan: I Hate It Here

3 Likes

2 Likes

2 Likes

image

3 Likes

Freddy Lombard, sadece 5 cilt yayınlanmış.
Bizde de yayınlanmasını isterdim.

1 Like

Batman - Damned (artist: Lee Bermejio)

Rumble - (artist: James Harren)

12 Likes

Çok güzel kapaklar seçmişsin. Kitaplıkta gayet iyi bir arşiv var galiba. :smiley:

1 Like

Abimin aslında bunlar, ben biraz konmuş oluyorum :smiley: Batman’i daha okumadım bile ama görüntüsü çok hoşuma gidiyor

6 Likes

Azzarello’nun ve Bermejo’nun işleri çok iyidir. Bir arada çalıştıkları bir başka eser de Joker öyküsüydü. Kapağı da gayet güzeldir. Rumble çizgi romanını ise ilk defa gördüm, merak da ettim bir yandan. :smiley:

joker

3 Likes

Neredeyse hiç Batman okumadım açıkçası, bilemeyeceğim :confused: Başlamak için de Damned sanırım çok iyi bir yer değil :smiley:

2 Likes

Başlangıç için pek ideal değil ama okunabilir bence. Sonuçta genel olarak çok bilinen bir karakter. Fakat DC Black Label öyküleri alıştığımız tarzın dışında oluyor. Bu bakımdan beklenen Batman profiliyle tam uyuşmayabilir.

Bir üstteki iletide kapağına yer verilen Joker öyküsünün devamı olarak geçiyor bu öykü. Fakat tek olarak okunsa da olur bence, doğrudan bir hikaye akışından ziyade sadece bağlantılı iki öykü diyebiliriz.

2 Likes

Hmm umarım o öyküyü bulabilirim o zaman, bende bulunmuyor çünkü -.- Teşekkür ederim.

1 Like

9 Likes