Sevdiğimiz Fragmanlar

Yeni fragmanları kendi başlıklarında konuşuyoruz fakat eskiden izlediğimiz ve belki de kimi zaman filmden daha çok beğendiğimiz fragmanlar için de bir başlık iyi olabilir.

Sevdiğimiz Jenerikler başlığını açarken aklıma gelmişti, burayı da Batman v Superman: Dawn of Justice’in Comic-Con fragmanı ile açmış olalım. :smiley:

7 Beğeni

Ben ilk fragmanı çok daha fazla severim ikincisine göre,

6 Beğeni

Biri atacaktı elbet

10 Beğeni

‘‘There are still pages left in this story.’’

8 Beğeni

Çok sıradan başlasa da yavaş yavaş müzik ve ton değişimi ile sonlara doğru öyle etkiliyor ki. Çok güzel fragman ya. Eski değil ama aklıma geldi, paylaşmak istedim

6 Beğeni

This shit’s good nigga

2 Beğeni

Bana göre hala en iyi MCU fragmanı.

3 Beğeni
3 Beğeni

8 Beğeni
6 Beğeni

Filmde Cap’in kalkanı kırılmış mıydı. Trailer’da gördüm şimdi ama sahneyi hatırlayamadım.

2 Beğeni

Fragmanda anlatıcı sesi nasıl kullanılır dersi veriyor, gördüğüm an açıp izlemiştim filmi,

4 Beğeni

Filmin başında Scarlett Witch’in Tony’nin zihnine girdiği sahnede Tony kırılmış olarak görüyordu.

6 Beğeni
8 Beğeni

Suicide Squad fragmanıyla film çok ters köşe yapmıştı. Yine de güzel fragman. Fallout’ta Cavill’in aksiyon sahnesi ise filmden çok daha iyiydi fragmanda. Kamera açıları farklı gibiydi.

3 Beğeni

Fragman yapmak da ayrı bir yetenek. En rezil film bile iyi bir fragman ile kendini satabilir, tam tersi durumda da iyi bir film kötü fragmanlar yüzünden hak ettiği ilgiyi göremeyebilir.

En basit örneklerden biri: Alita - Battle Angel güzel bir filmdi, izlediğime memnunum ama eğer attığım fragmana sinemada başka bir film öncesi denk gelmesem; gitmeyi düşünmüyordum.

3 Beğeni

Mission Impossible Fallout fragmanında filmde olmayan ve farklı bayağı sahne var. Bu sahneler Marvel filmlerindeki fragman oyunları gibi de değil bayağı farklı bir filmdenmiş gibi hissettiriyor.

3 Beğeni

Mission Impossible ilginç bir seri oldu. İlk filmlerde yönetmene göre değişen bir tarz vardı ama son filmler birbirine daha yakın konseptler sunuyor.

Her halükarda dizinin popülerliğini geçen bir film serisi oldu. Bond serisiyle de yarışır diyebiliriz bence.

2 Beğeni

Apes together strong!

Zamanında dizi çıkıncaya kadar şu fragmanı gazilyon kere izlemiştim…
8 Beğeni
5 Beğeni