See

Evet malumunuz Apple+ bugün yayın hayatına başladı ve ilk dizisi ise Jason Momoa abimiz başrollü bu dizi. Her bölümüne 15 milyon dolar harcanan devasa bütçeli bir dizi. Steven Knight ise yapımcılığını yapıyor. İlk sezon 8 bölüm olacak ve ikinci sezon onayını aldı bile. Bugün ilk 3 bölüm yayınlandı. Muhteşem bir açılış yaptı, böyle giderse adını yazdırır zirvelere. İzleyenlerle burada konuşalım.

Fragman

Konusu

See, günümüzden uzak bir gelecekte, 500 yıl sonrasında geçiyor. Dizide, görme yetisini yitiren insanlığın , hayatta kalmak için yeni yollar aramasını konu ediniyor. Ne var ki yeni hayata gelen ikiz bebeklerin görme yetisiyle doğması işleri karıştırıyor.

6 Beğeni

Konusu çok ilginçmiş, bu konuyla beraber haberim oldu. Umarım Apple+ da Netflix gibi korsanla savaş konusunda esnek davranır da izlerim.

6 Beğeni

Türkiye de henüz gelmeyecek Apple TV Plus yani korsan da rahat rahat izleyebilirsin.

3 Beğeni

Yahu konusu müthiş be! Bayılıyorum böyle orijinal düşüncelere.

4 Beğeni

Ya aslında baya bir mantık hataları var. Ama atmosferi çok sevdiğim için görmezden geldim. Bir ara daha müsait olduğumda yazacağım.

3 Beğeni
1 Beğeni

Sezon finali hakkında

Sezon finali çok ilginçti ya jarlamarelin gözlerini kaybetmesini falan beklemiyordum aslında hikayenin buraya geleceğini tahmin etmiştir herkes baştan medeniyet tarzı bir mekana varılacağını jarlamarelin başında olduğu gibi.Ama sonu kötü ve acı oldu.Onun dışında tamacti generalimizi de kaybettik koca yiğit devrildi.Baba vossun kardeşinin de başka bir yer de general olduğunu öğrendik 2.sezon ana konuları haniwayı kurtarmak kraliçe ve kardeşinin yolculuğu ve baba vossun kardeşiyle yüzleşmesi olacak gibi

1 Beğeni

Bu dizi biraz underrated kaldı sanki. İlk başladığı dönem Watchmen ve The Mandalorian’a yakın bir popülerliği vardı.

1 Beğeni

Baya kaldı valla. Piyasada o kadar boș dizi varken bu neden izlenmiyor anlamadım.

1 Beğeni

Çok tahmin edilebilir geldi bana açıkçası ben 5.bölümden sonra sıkılıp bıraktım. Anlayabiliyorum o yüzden yani.

1 Beğeni

Platform yüzünden sanki.

1 Beğeni

Hepsini tek gecede bingledim. Hayvan gibi dizi. İzleyin izlettirin. O kadar boş dizi varken böyle diziler değerlenmiyor. Herşeyide mantık hatasına bağlamayın kör adam bunu nasıl yapıyor, şunu nasıl yapmış diye. Dizinin kurduğu fantastik dünya işte izle geç. Bu sezonun Witcher, Mandalorian ve Star Trek Picard’dan sonraki en iyi dizisi. Ayrıca konusu falan gereği baya orjinal bir dizi.

1 Beğeni
1 Beğeni

Niye kimse izlemiyor bunu yav, son zamanlarda çıkan izlemesi en zevkli ve kaliteli dizlerden biriydi. Hadi izleyin.

Her şeyi “yav göremiyor bunu nasıl yapıyor anasını” mantığına bağlamayın. Daredevil’ı ağzınızın suyu aka aka izliyodunuz…

İlk sezonu izlemiştim. :grin:

1 Beğeni

Zaten bir sezon ya :grinning:

1 Beğeni

Hepsini izlemişim o zaman ahhahahahah

1 Beğeni

Ben izledim çok sevmiştim.2.sezonu da merakla bekliyorum

1 Beğeni