Secret Invasion (TV Series)

4 Beğeni

Bu dizide AoS ekibini kesinlikle görmemiz lazım. Evrene onları sokabilmek için daha uygun bir alan olamaz.

4 Beğeni

Olum bu dizi ne ayak onu anlamış değilim, bu kadar büyük bir event’i dizi çapında ve Nick Fury ile mi işleyip oldu bittiye getirecekler.

Tabi şöyle Spy/Thriller tarzı bişey olsa tadından yenmez.

4 Beğeni

Bu çok büyük bir olay değil mi yahu? Nasıl işleyecekler bunu, film olur sanmıştım.

2 Beğeni

Belki böyle küçük çapta bir işle başlatıp büyük bir filme yol hazırlayacaklar. Bana da garip geldi Disney+ dizisi olması.

4 Beğeni

Belki de bu dizi bir kapı açacak sadece? Sinema evreni devam ederken devamlılık olacak? Ben de merak ediyorum. Dizi şu ana kadarki açık ara en büyük projesi MCU dizileri içinde. Hatta IW ve Endgame’den sonraki en baba hikaye bu denilebilir herhalde. Cidden merak ediyorum umarım oldu bittilik sadece isimden kazanma çabası değildir. Civil War imkanlar dahilinde yapılmıştı ancak secret invasion için imkanlar çooook var artık. Dizi projesi korkutmadı değil.

3 Beğeni

4 Beğeni

2022 de dolu geçiyor. 5 dizi + gitg special holiday + i am groot hatta belki what if 2. sezon bile olabilir. Çok mutluyum çok.

5 Beğeni
2 Beğeni

Bence bu dizinin her bölümü sinemaya çıkacak sonra da disney+ da yayinlanacak. Yani öyle olmali büyük bir hikaye gerçekten en çok merak ettiğim işlerden.

1 Beğeni

İyi bir hikayeyle soluksuz izletebilir. Merak ediyorum

1 Beğeni