Scott Pilgrim 2

Do you know this one girl with hair like this?

Ergenlik aşkımdı… Asla unutamam Mary Elizabeth Winstead’i Scott Pilgrim vs. The World’deki Ramona Flowers karakteri ile. Bu kişisel mevzuyu atlattıktan sonra!

Hatırlarsınız Edgar Wright canımız ciğerimizin yönettiği Scott Pilgrim vs. The Word, 2010’da ilk defa yayınlandığında gişede çok da iyi bir seviyeye erişmemişti. Ancak film, beyaz perdeden indikten sonra gerçek kitlesine ulaştı ve büyük bir kitleye erişti. Şimdilerde ise Birds of Prey’in pazarlama turlarında Mary Elizabeth Winstead, Comic Book’a filmle ilgili bir fikrinin olduğu konusunu aktardı; “Biliyor musunuz, bence devam filmi çok iyi olurdu. Bu karakterlerin 30’larında nasıl göründüğünü bilmek ilginç olur. Daha önce de devam filmi hakkında konuştuk, ama her zaman bunun filmin bittiği yerden bir yıl sonra devam edeceği yönündeydi. 10 yıl sonra ele almak daha ilginç olabilir.”

İlk filmin çekiliş sürecinde Edgar Wright ile Bryan Lee O’Malley çok yakın bir çalışma düzenlemişlerdi. Eğer bu ikili bir gün bir devam için kolları sıvarsa ben de varım.

Dipçe: Michael Cera ortalıklarda pek dolanan biri değil artık, onu kolay ikna ederler mi bilmiyorum. Haydi TORONTO’ya tekrar bir yolculuk yapalım!

5 Beğeni

Çıkarsa kesin sinemada izlerim ama 10 sonra gibi bir fikir çok hoş gelmedi. Tabi oyuncular dolayısı ile 1 yıl sonrasından başladık gibi bir şey de zor. Hikaye zaten bitmek istediği noktada bitiyor. Devam filmini hiç gerek yok.

3 Beğeni

bencede gereksiz, Edgar abim yeni projelerle yoluna devam etmeli

1 Beğeni

hadi vs…
Edgar Wright’a kafam girsin

2 Beğeni

seninki girsin biraderim sıkıntı yok :cool:

2 Beğeni

Hayali bir projeden öteye gitmesi zor, başlık gerekli mi bilemedim.

3 Beğeni

Filme ve çizgi romana yeni coşmuş biri olarak hayali bile güzel olsa da imkan vermiyorum. Gişede bütçesinin yarısını çıkarmış bir film ve baş rolünün skandal haberleri bitmiyor.

4 Beğeni

@Chief başkan o “seven evil ex’s” göndermesiydi ama sen bilirsin.

1 Beğeni

Filmin konusunu bilmiyorum ama başlıkta ve erişim adresinde daha sade durur diye bu şekilde editlemiştim.

Slug ile title ayrılmıyor mu Discourse’da? :frowning:

Bildiğim kadarıyla konu başlığına göre başlığın erişim adresi belirleniyor, başlık değiştiğinde de güncelleniyor. Başlıktaki emojiler istisna bu noktada, erişim adresine yansımıyorlar.

Benim de sana kafam girsin bilader

5 Beğeni

6 Beğeni

Ne demek bu kardeşim. Sana da mı sokalım illa… kafamızı

5 Beğeni

5 Beğeni

Benim de sana girsin mi

5 Beğeni

Bi sen eksiksin kardeşim, sen de gir

4 Beğeni

Film > Çizgi Roman bu arada. (ÇR net kötü.)

Çizgi Roman da ana karakter ekstra yavşaktı. Filmde zaten sınırlarda.

Bu arada niye yenisi çıksın ki? İzlemesi keyifli bir film ama koca yapımda sevdiğim tek karakter yok lan “1” tane bile.

1 Beğeni

Oha benim gibi düşünen birisi. O zaman yineliyorum @WdgarEright’a kafam girsin :good:

1 Beğeni