Saygı

Benim pek umudum olmayan projedir kendisi. Behzat Ç.'nin etini sütünü iyi değerlendiremedikleri için Erdal Beşikçioğlu elden kaçtı, anti-kahraman da fazlasıyla seviliyorken değerlendirelim projesi gibi geliyor. Senaryosu yine Ercan Mehmet Erdem’in kaleminden çıkacak dizide Ercüment Çözer karakterini Behzat Ç. serisinden bildiğimiz gibi Nejat İşler oynayacak. Boran Kuzum, Miray Daner ve adını bilmediğim hanımefendi de kadroda yer alıyor.

Açıkçası bir Ercüment Çözer hikayesi izlemektense Behzat Ç. izlemeyi (dördüncü sezon rezaleti hariç) her zaman tercih ederim. Tabi bu umutsuzluk bir yana umarım herkesin seveceği bir iş olur da en azından BluTV için daha çok orijinal içeriğin üretilmesine vesile olur. Yoksa anam mı babam mı niye kötülüğünü isteyeyim BluTV’nin veya dizinin…

2 Beğeni

1.20 sonrası, keşke olmasaydın be.
1 Beğeni

Yerli Joker be

1 Beğeni

beleş cringe :coolstory:

1 Beğeni

Harbiden 1.20 sonrası Tiktok videosu efekti gibi.

Nejat İşler’i severim, Behzat Ç’yi de izledim zamanında, çıkarsa mecbur izleyeceğiz artık da… Çok üzgünüm bazı şeylerden dolayı işte.

1 Beğeni

Sette covid-19 testi pozitif çıkan dört set emekçisi nedeniyle çekimlere ara verildi. Dizinin yalnızca birinci bölümü hazır. Diğer set emekçilerinin ve oyuncuların tümüne covid-19 testi yapıldı.

1 Beğeni