Sayg─▒ ­čö¬

Benim pek umudum olmayan projedir kendisi. Behzat ├ç.'nin etini s├╝t├╝n├╝ iyi de─čerlendiremedikleri i├žin Erdal Be┼čik├žio─člu elden ka├žt─▒, anti-kahraman da fazlas─▒yla seviliyorken de─čerlendirelim projesi gibi geliyor. Senaryosu yine Ercan Mehmet ErdemÔÇÖin kaleminden ├ž─▒kacak dizide Erc├╝ment ├ç├Âzer karakterini Behzat ├ç. serisinden bildi─čimiz gibi Nejat ─░┼čler oynayacak. Boran Kuzum, Miray Daner ve ad─▒n─▒ bilmedi─čim han─▒mefendi de kadroda yer al─▒yor.

A├ž─▒k├žas─▒ bir Erc├╝ment ├ç├Âzer hikayesi izlemektense Behzat ├ç. izlemeyi (d├Ârd├╝nc├╝ sezon rezaleti hari├ž) her zaman tercih ederim. Tabi bu umutsuzluk bir yana umar─▒m herkesin sevece─či bir i┼č olur da en az─▒ndan BluTV i├žin daha ├žok orijinal i├žeri─čin ├╝retilmesine vesile olur. Yoksa anam m─▒ babam m─▒ niye k├Ât├╝l├╝─č├╝n├╝ isteyeyim BluTVÔÇÖnin veya dizininÔÇŽ

2 Be─čeni

1.20 sonras─▒, ke┼čke olmasayd─▒n be.
1 Be─čeni

Yerli Joker be

1 Be─čeni

bele┼č cringe :coolstory:

1 Be─čeni

Harbiden 1.20 sonras─▒ Tiktok videosu efekti gibi.

Nejat ─░┼člerÔÇÖi severim, Behzat ├çÔÇÖyi de izledim zaman─▒nda, ├ž─▒karsa mecbur izleyece─čiz art─▒k daÔÇŽ ├çok ├╝zg├╝n├╝m baz─▒ ┼čeylerden dolay─▒ i┼čte.

1 Be─čeni

Sette covid-19 testi pozitif ├ž─▒kan d├Ârt set emek├žisi nedeniyle ├žekimlere ara verildi. Dizinin yaln─▒zca birinci b├Âl├╝m├╝ haz─▒r. Di─čer set emek├žilerinin ve oyuncular─▒n t├╝m├╝ne covid-19 testi yap─▒ld─▒.

1 Be─čeni
1 Be─čeni

Bir Ba┼čkad─▒rÔÇÖa ba┼člamadan ├Ânce akl─▒ma geldi, bi bak─▒yorum. Dedikleri gibi Behzat ├ç.'den bildi─čimiz Erc├╝ment ├ç├Âzer ancak kendi evinde oldu─ču i├žin biraz daha farkl─▒ i┼členiyor.

─░lk b├Âl├╝m toplant─▒lar y├╝z├╝nden yeni bitti. Kesinlikle ama kesinlikle k├Ât├╝ bir b├Âl├╝m de─čildi, gayet ak─▒c─▒yd─▒. Tek sorun Boran Kuzum ile Miray DanerÔÇÖin karakterlerinin neden ilk g├Âr├╝┼čmeden bu kadar kayna┼čt─▒klar─▒n─▒ ve birbirlerine arka ├ž─▒kt─▒klar─▒n─▒ anlayamam. Motivasyonu alamad─▒m ben. 9 numaral─▒ odadan kim ├ž─▒kacak bu da sezon sonunda ├Â─črenece─čimiz bir ┼čey, Erdal Be┼čik├žio─čluÔÇÖnun ├ž─▒kmayaca─č─▒ kesindir zaten. Diziye ba┼čar─▒lar diliyorum, ETHOSÔÇÖdan sonra d├Ânmeyi planl─▒yorum.

1 Be─čeni

─░kinci b├Âl├╝mde HelenÔÇÖin cinayet i┼člerken ortaya ├ž─▒kt─▒─č─▒ motivasyonu ├žok k├Ât├╝yd├╝. Adam─▒ neden o derece b─▒├žaklad─▒ anlamad─▒m. Nefsi m├╝dafa tamam ba┼čta ama sonra neyin intikam─▒n─▒ ald─▒? Hayat─▒n m─▒? Babas─▒na olan ├Âfkesinin mi? Sa├žma sapan i┼čler. Sonra bir de Erc├╝ment ├ç├Âzer niye bunlar─▒ bulmaya ├žal─▒┼č─▒yor. Arada geziye g├Âz k─▒rpacam diye ge├ži┼č de var. Ne bileyim pek ho┼č hareketler de─čil ya. Neyse belki ilerleyen b├Âl├╝mlerde eli y├╝z├╝ d├╝zelir i┼čin.

Ekleme: ├ť├ž├╝nc├╝ b├Âl├╝mde de ├žok fazla motivasyon sorunu ya┼čad─▒m ben karakterler ile ilgili. Bir tak─▒m eylemler ger├žekle┼čtiriliyor ancak bunlar─▒ yapmalar─▒n─▒ sa─člayan motivasyonu bir t├╝rl├╝ edinemiyorum. Seveni de ├žok ├╝stelik, ┼čahs─▒m ad─▒na konu┼čacak olursam ben izledi─čim ┼čeyi anlam─▒yorum galiba. Hemne yap─▒ma insan pisli─či atmayay─▒m diye diyorum.

1 Be─čeni

D├Ârd├╝nc├╝ b├Âl├╝m hakk─▒nda konu┼čacak bir ┼čey yok, haybiye bi b├Âl├╝m ge├žti ├ž├╝nk├╝. Ama ikinci ve ├╝├ž├╝nc├╝ b├Âl├╝me k─▒yasla daha az ileri sard─▒m onu fark ettim. Neyse, devamÔÇŽ