Şaşırtan Haberler

Eski tarihli olması fark etmeksizin gördüğünüzde şaşırdığınız haberlerin link’ini buraya yazabilirsiniz.

3 Beğeni

bunlar sivaslı katolik gay fırın ustaları değil mi yav :joy: :joy:

2011 tarihli bir haber. Konu nasıl sonuçlanmış acaba.

2 Beğeni

Puhahahahahaha

1 Beğeni

Çok mantıklı aslında :thinking:

Grimes olsak mantıklı aslında ama alacak adamda… :omegalul:

Btk siteyi kapattı

2 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

Yine mi? :rofl:

2015 tarihliymiş haber.

1 Beğeni

The Great Escape

Orta doğunun irfanı

wow

elimdeki huawei i atmayı düşünmüyor değilim şuan.

3 Beğeni

Herif akit yazarı, siyasal islamcı vs diye takan yok ama Abdurrahman Dilipak bazen harbi öyle mantıklı, işinden anlayan, modern konuşuyor ki şaşarsınız.

Diğer konuşmacılara dikkat edin. Boomerlar. Hiçbir şey anlamadan bir kulaktan giriyor bir kulaktan çıkıyor. Bakışlarını yakaladım “ne diyor lan bu” bakışları vardı bir çok yerde.

Bu adamın özenle birkaç demeçini seçsem adamı gerici de gösterebilirim, bunu gibi demeçlerini seçerek modern de gösterebilirim.
Ne güzel detaya girerek, sokaktaki adamdan bir tık daha bilgili konuşmuş. Cidden adam süpriz yumurta gibi.

Bazı isimler var herkesin gördüğü, analiz edebileceği şeyler sanki kimse bilmiyormuş gibi, işin detayına iniyormuş gibi, çok farklı şeyler söylüyormuş gibi davranır. Bu isimler çoğunlukla muhalif tarafta olduğu için çok zekiymiş gibi davranılır ama aslında hepsi şovmen. İsim kesinşikle vermeyecem, canıma susamadım. İktidar tarafı daha kötü, hayal aleminde yaşıyorlar. Birde %0.52 dayı gibi ağır boomerlar var onlar en beteri. (Dediğim gibi isim vermeyeceğim ama bunu anlamadıysanız yuh!) Bu tiplerden kaçının.

Ha Abdurrahman Dilipak da çok dinlenecek bir tip değil çünkü harbi geri kafalı yazıları da var. Ama yazık herif kenevirci diye de çok dalga geçiliyor assdsds

Herifi özellikle “yav hakaret olmasın” kafasından farklı birşeyler söyleyebildiği için taktir ettim. Uzun sürmez bir kaç güne saçmalar gene.

2 Beğeni