Resident Evil

Bir ara Resident Evil live action Netflix dizisi söylentisi çıkmıştı o mu acaba ? Ben de merak ettim şimdi.

1 Beğeni

3 Resident Evil projesi gelmekte şuan Netflix’ten ;

1- Resident Evil Infınite Darkness animesi (sol resimdeki)
2- Resident Evil Live Action dizisi (sağ resimdeki) (iki tane kız kardeşi konu alacak)
3- Resident Evil remake filmi (geçen cast’i duyurulan)

Yani 1 film, 1 dizi, 1 anime geliyor kısacası Resident Evil ile ilgili. Hepsi Netflix’ten.

2 Beğeni

@Buggy @Berkant bir az araştırdım da bunu dağıtım sony yapacak. Tabi sonra da film dağıtım haklar netflix satmazlarsa.

1 Beğeni

Üç de izledim Live action Film yapanlar Bir az bu animeler de örnek alırlar da iyi aksiyon sahneleri çekerler. Ya Michael Bay versen daha iyi Film yapar bunlar da.

O kadar değil ya :doglul:

Gerçi Transformers filmlerinde efekt yapmayı iyi beceriyordu her şeye rağmen ama yine de berbat filmler olurdu.

1 Beğeni

Abi en azından kaliteli aksiyon sahneleri izlerdik. Dün 4.film izlerken sinirlerim tepem çıktı o sahne de. Bir de saçma sapan yapımcı muhabbet vardı Film de. Dünya Yok olmuş siz tartıştığınız konuya bakın.

1 Beğeni

@Berkant 6. Ve son film izledim de seride ki en iyi Film olmuş aksiyon sahneleri de iyidi.

2 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

Bu filmdeki Jill için keşke şu güzelliği cast etselermiş. Resident Evil 3 remake’de yüzü harika uymuştu Jill karakterine.

tumblr_423e13a1a6f4445e1763d0050f2e6c3d_4edebcc8_500

Maalesef kendisi bir Rus model ve oyuncu değil :feelsbadman:

2 Beğeni