Raised By Wolves 🌑

Yarın başlayacak olan Ridley Scott’ın HBO Max dizisine beklentilerim had safhada. Kendi başlığında konuşalım istedim.

Ridley Scott’ın yönetmen olmasına ek olarak dizinin yapımcılığını Prisoners filminin senaristi Aaron Guzikowski yapıyor. Başrollerinde ise Travis Fimmel ve Amanda Collin var.

Konusu da şu şekilde:

Raised By Wolves , from writer-showrunner Aaron Guzikowski, Scott Free, Turner’s Studio T and Madhouse Entertainment, centers on two androids — Father and Mother — tasked with raising human children on a mysterious virgin planet. As the burgeoning colony of humans threatens to be torn apart by religious differences, the androids learn that controlling the beliefs of humans is a treacherous and difficult task.

Son fragman:

5 Beğeni

Anaa bu dizi yarın mı başlıyormuş? Tarihine hiç dikkat etmemiştim. Çok mutlu oldum lan şu anda.

2 Beğeni

İyi oldu başlığın açılması, unutmuşum açmayı :+1:

Bayadır takip ediyorum bende. Bu sabah kalkar kalkmaz çıkmış mı diye baktım sonra farkettim ki Çarşambaymış bugün…

Bu arada 10 bölüm olacak. İlk 3 bölüm aynı anda çıkıp gerisi haftalık yayınlanacak.

5 Beğeni

İlk 3 bölüm bitti. Su gibi akıyor valla. Süper bir şey çıkmış ortaya. Eğer sonlara doğru bozmayacağını varsayarsam yılın açık ara en iyi dizisi olmuş diyebilirim şimdiden rahatlıkla.

4 Beğeni

Hangi ara izledin 3 bölümü be vicdansız. Şimdi ben de eve gidip indireceğim bölümleri. Bakalım nasıl olmuş.

2 Beğeni

İlk iki bölümünü izleyebildim ve baya beğendim ben de. Tuhaf bir dizi olmuş diyebilirim şimdilik. Enteresan bir anlatış biçimi var. Ridley Scott bol bol Alien göndermesi yapmayı ihmal etmemiş. Mother ismini ilk duyar duymaz bir “Noluyo lan?” dedim hemen.

Görsel olarak müthiş zaten her şey film kalitesinde.Yılın dizisi olmaya aday gibi şimdilik. Umarım bozmaz ilerde.

2 Beğeni

3 bölümü bitirdim şimdi. Dizi ilk bölümden itibaren tempolu başladı ve ilgimi kaybetmeme hiç izin vermedi. Çok sevdim. Sabırsızlıkla bekliyorum geri kalan bölümleri. Senaryo konusunda biraz rahatsız eden şeyler oldu ama genel olarak hayranı oldum dizinin.

2 Beğeni

Bu diziyi merak ediyorum ama izleyeceğimi de hiç sanmıyorum. Fantastik şeylere yönelik bi doygunluk oluştu galiba.

2 Beğeni

hımm indirelim bakalım, üyelik :ez:

2 Beğeni

Bundan sonraki bölümler tek tek çıkacak sanıyordum ben, her hafta 2 bölüm verecekmiş. Çok güzel oldu bu.

Yarın 2 bölüm birden verecek mesela yani.

2 Beğeni

stargirl gibi gereksiz bi açıklama olmuş

1 Beğeni

Kanka bu başlıktan alalım seni ya, Swamp Thing izleyen kalitesizler giremiyor. Ayrıca Stargirl’ün adını ağzına alırken besmele çek, hadi aslanım .d

3 Beğeni

resim

3 Beğeni
2 Beğeni

Haftaya sezon bitiyor bu arada. 3 bölüm birden verecek.

1 Beğeni
3 Beğeni

Kaliteli ama ingilizce olan hali.
Bu arada okudum ama çok da bilmediğimiz bir şey anlatmıyor aslında. Ben mi fark etmedim acaba?

Bu one shot birşeymiydi yoksa devam edecek mi acaba

İnternette aradım ama hiçbir bilgi bulamadım. Ridley Scott genelde yaptığı işleri kısa filmler, çizgi romanlarla falan destekliyor. Muhtemelen bunda da yapar yine ama devamı mı olur yoksa yine one shot mı bilemiyorum.

1 Beğeni

Bakın ciddili soracağım art house ayaklarına yatıp derin okuma gerektiren sahnelere çok giriyor mu?

Dizi akıyor mu yoksa ağırdan mı alıyor?

Şöyle sorsam daha doğru olur. Hızını neye benzetirsiniz Blade Runner mı yoksa Alien mı?

1 Beğeni