Pro Wrestling Mecras─▒ ­čĆů

Genel manada Pro Wrestling hakk─▒nda konu┼čaca─č─▒m─▒z ba┼čl─▒kt─▒r kendileri. G├╝ndeme de de─čineyim.

AEW g├╝mb├╝r g├╝mb├╝r geliyor. Omega, Jericho, Rhodes, Page, Young Bucks, Pac ve nicesi. G├╝zel ┼čeyler izleyece─čiz gibi.
Malum Wrestlemania d├Ânemindeyiz. Son 2 haftad─▒r hem Raw hem de Smackdown g├╝mb├╝r g├╝mb├╝r. RawÔÇÖda Batista m├╝kemmel bir d├Ân├╝┼č yapt─▒. Ayr─▒ca Roman Reigns kanserden kurtuldu─čunu a├ž─▒klad─▒. SmackdownÔÇÖda ise KO ve Hardy Boys return yapt─▒. Merakla di─čer haftalar ne olur bekliyorum.

Njpw, Impact gibi yerler hakk─▒nda pek bilgim yok. O y├╝zden ┼čimdilik bu kadar. Bu ba┼čl─▒kta konu┼čal─▒m, tart─▒┼čal─▒m her ┼čeyi

1 Be─čeni

Seyircilerin Roman Reigns i bu kadar destekleyece─čini hi├ž sanmazd─▒m. Bu durumu ilk olarak CM Punk ta ya┼čam─▒┼čt─▒m

Hastal─▒─č─▒ yenip geldi sonu├žta. ┼×imdilik destek var ama Wwe yine k├Ât├╝ senaryo yazarsa eski haline ├ževirir adam─▒.

Roman the rock tarz─▒ ne┼čeli ve karizmatik bir dark olabilirdi.

Mikrofonu yoktu maalesef ba┼člarda. Ve Wwe onu kalitesiz senaryolar ile ┼čirketin tepesine ge├žirdi. Seyirci ile etkile┼čiminin k├Ât├╝ olma sebebi bu bana kal─▒rsa.

Zaman─▒nda Daniel Bryan da ┼čirketin tepesine ge├žti ama senaryosu efsaneydi.

1 Be─čeni

RR in de senaryosu efsane olabilirdi. O sa├žma sapan RR da Batista ya kaybetmeseydi e─čer.

Ringlerin efsanesine yer vermeden olmaz.

Bir d├Ânem animasyon serisi de vard─▒ Hulk HoganÔÇÖ─▒n.

1 Be─čeni

Efsane_?

image

1 Be─čeni

Ah ah. Ona de─činecektim ama sildim. 1 y─▒l ├Ânce alsa RumbleÔÇÖ─▒ efsane olacakt─▒.

Bir y─▒l sonra ald─▒ g├Âzden tamamen d├╝┼čt├╝.

Hi├ž sevmem. Ring i├ži yok adamda. E─člence k─▒sm─▒n─▒ iyi yap─▒yor sadece i┼čin. Tarihin en overrated adam─▒ bana kal─▒rsa. Roman Reigns daha fazla zevk veriyor.

Bu hafta en sevdi─čim olayd─▒

1 Be─čeni

The Shield yine birle┼čti. Ve ben FastlaneÔÇÖde DeanÔÇÖin yine heel turn yapaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

S├Âzle┼čmesini yeniledi mi ne yapt─▒_? En son bitti demi┼člerdi.

Bu arada WWE karakter kullan─▒m─▒nda ├žok zay─▒f.

┼×imdilik ├Âyle bir haber yok. E─čer ger├žekten ayr─▒lma gibi bir durum olacaksa son kez Shield kural─▒m demi┼č olabilirler. Bana mant─▒kl─▒ geldi. Sonra DeanÔÇÖe heel turn yapt─▒r─▒rlar ve t├╝m universe nefret eder adamdan falan.

Ne adamlar harcan─▒yor var ya. ┼×a┼č─▒r─▒yorum bu kadar beceriksiz olunmas─▒na. Bi ┼ču Aew ba┼člas─▒n, Sd foxa ge├žsin de sonras─▒nda belki d├╝zelir.

Ayr─▒ca SmackdownÔÇÖda olan 4l├╝ ma├ž iyiydi be.

1 Be─čeni

Squash yediÔÇŽ

WrestleManiaÔÇÖdanÔÇŽ

2 Be─čeni

Beyaz ─▒rk├ž─▒l─▒─č─▒ Kofi gibi birine wrestlemania da bile kemer kazand─▒rd─▒. Helal olsun ne diyelim.

┼×u Kofi salsa art─▒k kemeri ├žok iyi olacak. Yap─▒┼čt─▒ s├╝l├╝k gibi

├ľyle deme. Kara karde┼člerine sahip ├ž─▒k─▒yor emerikal─▒lar :smiley: