Power Rangers Boom Çizgiromanı

Bu seri hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Bence başta çok güzeldi karanlık bir tonda ilerliyordu, hatta paralel evren olayı(kötü Tommy’nin evreni) muhteşem bir fikirdi ama sonra hem senaryo hem çizgi bozmaya başladı. Go go serisi bu serinin prequelı olarak geçer bu arada. 6 sayılık bir pembe ranger serisi de yapmışlardır diziye bağlı olaraktan. (3.sezon sıralarında geçen)

Uzun bir süre geçmiş ancak yanıt vereyim. Sadece mighty morphin power rangers serisini okudum, son sayılarını okumadım.

İlk olarak klasik bir Rita Repulsa konusuyla başlıyor sıkıcı değil ancak her okuyan gibi benim de sorunum çizimlerin sorunlu olması. Dövüş çizimlerinde kim neye saldırıyor belli değil. Repulsa konusundan kötü Tommy’le biten Shattered Grid konusu bu seviyede bir çizgi roman için gayet yeterliydi.

Beyond the Grid arcına geçildiğinde ana ekipten kopup yeni ekibe geçişte gemi ile grid’de kaldığı kısımlardan sonrasını okumadım. Çok fazla karakter bir arada veriliyor ama çizimlerin yavanlığından ilgimi kaybettim. Belki devamını okurum.

2 Beğeni

Serinin ilk kadroya odaklanması en sevdiğim husus olmuştu. Az izlemedim bu diziyi.