Popcorn Filmi Öneri Başlığı :popcorns:

Başlık açıklıyor

3 Beğeni

Çok iyi başlık.
Kriteri bilmiyorum ama bunlar uyar sanki.

3 Beğeni
3 Beğeni

Güzel seridir severim baya

Şunların da maskelerine çok özenirdim:

4 Beğeni
4 Beğeni

Wanted’ı severim, peki B-film kategorisine girer mi ve bir filme B-filmi dememiz için nelere sahip olmalı, kriterleri nelerdir ? Biri aydınlatsa çok iyi olur.

1 Beğeni

1 Beğeni

Verdiğiniz örneklerin çoğu B-Filmi örneği değil arkadaşlar, B-Filmi dediğiniz düşük bütçeli, yıldız oyuncusu olmayan filmlerdir. İsmi de iki film bir arada gösterilen zamanlardaki ikinci filmlerden gelir. B-Side gibi.

4 Beğeni
2 Beğeni
3 Beğeni

1 Beğeni
4 Beğeni

Esaretin Bedeli atılmış yukarıda yuh

2 Beğeni

Ya arkadaşlar elinizin altında google var, b filmi listelerine falan bakın bi zahmet ya, ne kadar b filmi olmayan film varsa başlıkta :slight_smile:

1 Beğeni

Karşim ben başlığı popcorn filmi kafasında açım. Benim gibi muhteşem insanlarda hata yapar. Ne bozuyorsun gene aha değiştim başlığıda :stuck_out_tongue:

3 Beğeni

City of God ne b filmi ne de pop corn :slight_smile: mcu/dceu falan hep pop corn filmler işte :slight_smile: bol malzeme var

3 Beğeni

Art house benim bildiğim. Sanırım esaretin bedeli atılmasıyla dalga geçmek için attı.

Öneri başlığı ya bu, burada kim niye marvel dc önersin? Burada olup dc marvel ne bilmeyen var mı?

Lan herkese yazıyom bunu hızlı ve öfkeli falan yazanı bayraklarım. :smiley: Anladınız başlığın amacını tatava yapmayın!

1 Beğeni