Pandora Gezegeni - Avatar Serisi

Avatar serisin burada konuşalım. Bu arada Avatar 5 çıktığın da babam emekli olalı 1 sene olacak babam 2026 da emekli olacak.

1 Beğeni

Tek filmle kalmasını umduğum bir seriydi. Hikayesi başladı ve bitti bence. Gelecek filmlerin gerçekten ‘‘Cidden bol bol lore varmış bu evrende de’’ dedirtecek kadar başarılı olacağına çok inanmıyorum ama çıktığı zaman giderim inşallah görmeye.

4 Beğeni

İlk filminde çok sıkılmıştım ama James Cameron’ın tarzını sevmesem de iyi film yapıyor, ben devam filmlerinin orijinalinden iyi olacağını düşünüyorum.

3 Beğeni

Bence de ilk film de hikaye bitti. Benim tahminim o insanlar ile Pandora halkı arasında ki savaş bir daha değinmeyip farklı hikayeler girecekler bence. Yeni gezegenler yeni Irklar falan neyse D23-EXPO da 24 Ağustos da FOX da katılacak orada muhtemelen film ile ilgili daha çok bilgi edineceğiz.

1 Beğeni

Hikaye tam anlamiyla bitmedi aslinda.İnsanlar o gezegenden püskürtüldü şuan için.Şirketler tekrar o gezegene gidecek mutlaka.Pandora tam bir cennet madenler açisindan
Galaktik bir hikaye söz konusu ve filmlerin devam edeceği için çok mutluyum.James cameron da işin altintan kalkip epik bir seri sunacak izleyicilere eminim

3 Beğeni

Evet ama 4 film boyunca bunu işleyemezler hem zaten her film farklı bir konu işleyecekler söylediler.

1 Beğeni

Valla devam filmi duyurusu olmasa ben hiç demezdim hani bunun devamı nerede diye. Devam filmleri başka konulara girecek, bu hikayeyi devam ettirmeyecek direkt.

İlk film, insanların tekrar döneceğini ve/veya çok daha büyük olayların yakında olduğunu filan tease etmiyordu bence.

2 Beğeni

4 film boyunca o işlenecek demedim zaten sadece tahminde bulundum.Bundan çok dahasi olacak zaten.
Gelecek filmlerin konusunun ne olacağini tahmin bile edemiyorum

Ben direk onu düsünmüştüm film sonunda.İnsanlar ne yapip edip intikam ariyacaklar

Bu tarz orjinal seriler de günümüzde kayboldular artik.Mevcut blockbusterlar hep hazira konuyorlar.Kaynak materyalleri var fakat burada tamamen yeniden yaratilan bir dünya ve evren var çok kıymetli bence

2 Beğeni

Ben de niye demeztim bu arada Avatar 2 ilk önce 2018 de 2020 sonra da 2021 ertelendi. Aynı şekilde diğer devam filmler de. Umarım bir daha ertelemezler.

1 Beğeni

İlk filmin çıktığı dönemde her tarafta Avatar görünce bayağı beklenti yükseltmiştim ve doğal olarak hayal kırıklığına uğramıştım. Bu yüzden 2. filmini pek beklediğim söylenemez.

2 Beğeni

Ne işleyebilir çok merak ediyorum. Dünyanın keşfedilmemiş yerlerini, denizlerin altını vs mi gösterecekler? Yani görelim çünkü gerçekten muazzam görseller var ve doğa sevgisini hayvan sevgisini mesaj olarak çok iyi vermişti.

4 Beğeni

2.filmde ilk filmde gordugumuz pandora gezegeninde daha derinlere inecekmişiz.Özellikle su alti yaşamina dikkat çekiyor cameron.Orada göreceğimiz ekosistemi hayal bile edemiyorum.Görsel bir şölen olacak
Adam yillardir bu seri için çalişiyor hikayeyi kendi yazdi gezegen yaratti ekosistemini yaratti vs.Çok büyük saygi duyuyorum camerona çok seviyorum adami ve yaptığı işi.Kendini adiyor resmen işi için

3 Beğeni

4 Beğeni
2 Beğeni
3 Beğeni
2 Beğeni

Filmlerde iğrenç oluyor zaten, iyi ki yapmıyorlar.

Açıklamanın tam hali de burada türkçe olarak

1 Beğeni
1 Beğeni