Oyun Cafe 🎮

Kutulu oyun alan tayfa zaten sürekli takas yapıyor, 300’e aldığını bir ay sonra 250’ye takaslıyor. Kutu piyasası böyle ayakta kalıyor.

2 Beğeni

Abi aboneliklerin bu kadar ulaşılabilir olması illa ki o kültür bariyerini bir miktar kırıyor elbet.
Bizim kurtlar vadisi izleyip, metin2 oynayan internet cafe’cinin Netflix aboneliği var bugün.
Ama öyle sandığınız kadar yaygın olamaz bence.

Çevresinde senin benim gibi hobici adamlar olanlar illa ki böyle bir şey de varmış lan diyecek insanlar.
Ama ülkedeki genel tüketici çok da şey yapmıcak bence.

3 Beğeni

Çevrimiçi oyunlar için böyle bir opsiyon yok ama işte.

2 Beğeni

İlla şu an olacak demiyorum ama bence uzun vadede TR’deki Gamepass kullanıcısı baya fazla olacak.

2 Beğeni

Haklısın ama çevirimiçi popüler oyunlar da gamepass de yok veya çıktığı gibi olmuyor geç geliyor. Fifa yok, Cod yok, nba yok. Casual kitlenin %97 sini falan kaybettin bile :slight_smile:

3 Beğeni

Türkiye şartlarına kıyasla belki. Ama Gampass için xbox lazım. Ee yoldan geçen adam daha ucuz olan PS bile almazken kaldı ki hiç bilmediği Xbox’ı alsın.

2 Beğeni

PS5 fiyatını görünce Haziran ayında mahalle arasındaki kazık bir beyaz eşyacıya PS4 fiyatını sorup bana içerisinde Fifa 20 olan konsolu 10.000’e kakalamaya çalıştığı gün geldi. Tuzağına düşen Fifa’cı sazanlara hala daha acıyorum.

PS5’in fiyatını görünce o PS4’ün fiyatının komikliği daha da güldürmeye başladı beni.

4 Beğeni

PS5 fiyatı böyle uygun olunca Digital Edition gelmeyecek mi diye düşünmeye başladım. Her yerde satışa çıkmayacağına dair haber vardı bir ara. Gelirse ne âlâ.

1 Beğeni

Orta Doğu’da çıkmayacak, internet altyapısı yetersiz görüldüğü için. Zaten ilk parti 6 milyon üretimin 1.5 milyonu falan Digital olacakmış diye okumuştum. Belki bize de geç gelir, çıkışı standart ile yapar.

1 Beğeni

2021’de geliyormuş.

4 Beğeni

Çok fazla alt servislere erişim yasağı olduğu için daha doğrusu.

2 Beğeni

Ubisoft un bu sene iki Assassin’s Creed oyunu çıkarmasına çok saygı duydum.

Ama ben Assassin’s Creed Valhalla yerine Assassin’s Creed AKP yi tercih edeceğim, baksanıza bize tarihten bir çok karakter olarak oynama fırsatı veriyor.

6 Beğeni

Twitter bugüne kadar AKP adaletinin altında ezilen isimlerle çalkalanıyor. Fena ters tepmiş bu reklam.

3 Beğeni

Minecraft ta komutlarla bir kuleyi klonlamaya çalışırken kordinatları sapıttırdım düzelteyim derkende iyice içine ettim. Gitti 3 saatlik emeğim. Kıl oldum sildim bütün save i

Aslında içe bişe olmadı ama dış bozulunca tadım kaçtı.

Xbox Series X fiyatı ₺8299 olarak güncellenmiştir.

1 Beğeni

Rekabet işe yarıyor.

4 Beğeni

USA’de satışa çıkmışlar.

2 Beğeni

Herkes bir PlayStation’ı olsun ister, bir Xbox’ı olsun ister. Herkesin de alabileceği şeyler değil elbette, Türkiye’nin fiyatlarında.

Sayenizde prensim, sayenizde…

8 Beğeni

Videonun tek bir saniyesini bile izlemek istemediğim için soruyorum. Bunu mu söylüyor gerçekten?

1 Beğeni