Oyun Cafe ­čÄ«

Bekleyenler var m─▒ bilmiyorum ama 48923894 g├╝n├╝n ard─▒ndan mahale u─čram─▒┼čken ┼čunu b─▒rakay─▒m
Edit: TrailerÔÇÖda shift code gizli yorumlarda bulabilirsiniz keyÔÇÖi girerek ├Âd├╝l kazan─▒yorsunuz oyun i├žerisinde kost├╝m veriyor.

5 Be─čeni

http://oyungezer.com.tr/haber/56957-cdpr-e3-2019-bugune-kadarki-en-buyuk-gosterimiz-olacak

Geliyor
ÔÇŽ

1 Be─čeni

The Last Of UsÔÇÖ─▒ konsolcu olmad─▒─č─▒m i├žin a┼ča─č─▒ya koyaca─č─▒m videodan izledim. Bu ne g├╝zelliktir. Bu kadar g├╝zel hikaye anlat─▒m─▒, G├Ârsellik, Ellie ve Joel aras─▒ndaki m├╝kemmel diyaloglar,izlerken beni mest etti. Bir haftad─▒r ders ├žal─▒┼čt─▒ktan sonra bunu izliyorum. Esir ald─▒ beni oyun. Oynan─▒┼č da yapay zeka hari├ž p├╝r├╝z yok gibi g├Âz├╝k├╝yor ama yine de joystickÔÇÖÔÇśi elime al─▒p oynamam laz─▒m tam bir ┼čey demek i├žin. Soundtrackler de efsane. Neyse. Left BehindÔÇÖ a bak─▒yorum ┼čimdi, ikincisi i├žin ┼čimdiden heyecanl─▒y─▒m (Bu arada Ish adamd─▒r) .

2 Be─čeni

1 Be─čeni

Bioshock-vari sanat tasar─▒m─▒ kullan─▒lm─▒┼č, ho┼čuma gitti.

1 Be─čeni

Fallout bo┼člu─čunu doldurabilir bence bir nebze de olsa. Kendi tarz─▒ da g├╝zel.

Borderlands 3 Kapak Tasar─▒m─▒

1 Be─čeni

Epic Game StoreÔÇÖun politikas─▒n─▒ do─čru/etik buluyor musunuz?

• Evet
  • Hay─▒r

0 oylayanlar

Pek detayl─▒ bilmiyorum da, olay exclusive oyunlarsa bu olay senelerdir yok mu?
Bana kal─▒rsa ticari a├ž─▒dan daha mant─▒kl─▒ kararlar al─▒nabilir ama yapt─▒klar─▒nda etik olmayan bir ┼čey g├Âremiyorum.

Metro Exodus oyununda son anda taraf de─či┼čtirmeleri, SteamÔÇÖin datalar─▒n─▒ spy etmeleri vs vs. birs├╝r├╝ olayla farkl─▒ ┼čekillerde g├╝ndeme gelmi┼člerdi. Genel olarak bunlar─▒ merak ettim.

Konuyu ├žok detayl─▒ takip edemedim ama Exclusive oyun kavram─▒n─▒n konsoldaki gibi olmas─▒ndan yanay─▒m. Yani bir platformda ├Âncelikli yay─▒nlanmas─▒ndan ziyade do─črudan o platform i├žin haz─▒rlans─▒n ve ba┼čka yerde olmas─▒n. Oyunu geli┼čtiren de o platform olsun.

Tabii konsolda b├Âyle yap─▒lmas─▒ndaki ama├žlardan biri de konsol donan─▒m─▒na uyumluluk sa─člamak olabilir ama benzer bir rekabet bilgisayar i├žin oyun platformlar─▒nda da oluyorsa en makul y├Ântem bu kanaatindeyim.

Kotaku, AnthemÔÇÖin geli┼čtirilme s├╝reci ile ilgili uzun bir yaz─▒ girmi┼č. Okurken hem ├╝z├╝ld├╝m, hem bu sekt├Âr├╝n de yava┼čtan Hollywood vari daha az risk, ÔÇťoyunlar servis i├žindirÔÇŁ politikas─▒n─▒ benimsemeye ├žal─▒┼č─▒p, yava┼čtan bunu normalle┼čtirmeye ├žal─▒┼čt─▒klar─▒n─▒ anlad─▒m.

─░nsanlar─▒ fazladan ├žal─▒┼čt─▒r─▒p (crunch deniliyor yaz─▒da), ├╝st├╝ne bas─▒na konu┼čmamalar─▒ i├žin ├Âzellikle uyar─▒l─▒yorlar falan baya b├╝y├╝k rezalet yani. Firma i├žerisinde stres izninden tut, anksiyete ve depresyon ba┼člang─▒├ž a┼čamalar─▒na kadar geliyor ├žal─▒┼čanlar─▒n ├žo─čunlu─ču.

Merak edenler i├žin yaz─▒ ┼čurada,

Alta da bir soru, sizce oyunlarÔÇŽ

• -Bir servis amac─▒d─▒r.
  • -Kafa da─č─▒tmal─▒k u─čra┼čt─▒r
  • -Ciddiye al─▒n─▒lmas─▒ gereken yeni bir hikaye ve deneyim anlat─▒m formudur.

0 oylayanlar

Bu deneyim bazen anlat─▒m d─▒┼č─▒nda b├Âl├╝m tasar─▒m─▒ ve oynan─▒┼č mekanikleriyle de sa─članabiliyor. Yani oyunlar sadece anlat─▒m de─čil bence. Ge├žirdi─čin bir ser├╝ven diyebilirim. Yolun sonunda yolculuktan zevk ald─▒n m─▒ almad─▒n m─▒ sana kalm─▒┼č.

4 Be─čeni

Umutland─▒m bi

3 Be─čeni

sw1

sw2