Oyun Cafe 🎮

Başlık her şeyi açıklıyor.

1 Like

@Wicardorith gel buraya piyasaya sövücez.

3 Likes

Sen çağırırsın da gelmem mi reis :wink:

Bu başlıkta rutin olarak Witcher öveceğim. CDPR’a bunu borçlu hissediyorum

1 Like

Olum siz tükenmediniz mi lan ? Cyperpunk beklenildiği gibi çıkmayınca görücem ben sizi.

2 Likes

O oyun da tps seçeneği olmazsa büyük hayal kırıklığı olur ya umarım vardır

1 Like

Bence fps iyi bir karar. Hatta bence witcherdan ne kadar farklı o kadar iyi. Oyuncu olarak aslında sevdiğimiz şeyin aynısından çok istiyoruz fakat üstüme cyberpunk makyajlı witcher 3 atılmasını istemem. Bırakalım şaşırtsınlar. Şaşırtamazlarsa zaten oyunun fps olduğunu duyup çıldıran “cdpr fanboyları” firmanın bir daha yüzüne bakmaz.

Bknz:farcry

3 Likes

FarCry 3’ te alacağımı aldım ben ondan sonraki oyunları hep tekrar ediyordu zaten. Cyberpunk kötü de çıkabilir bu Witcher 3’ün şimdiye kadar oynadığım en kusursuz oyun olduğunu değiştirmeyecek. Fps seçimi ise beni çok üzmedi. Oynanış görüntülerinde hep dar mekanlar vardı apartmanların içinde filan çatışma sahneleri vardı. O kısımlara tps kamera gitmezdi zaten. Ben işlerini bilerek yaptıklarına güveniyorum bu oyunun teması aslında beni çok heyecanlandırmadı ama CDPR şehirde o havayı yansıtmayı başarır diye ümitliyim.

2 Likes

Şuna düşmeyen de ne bileyim ah Yen ah. Oyuna baştan başladım onu görünce yine soluğum kesildi.

3 Likes

logo

@sulukofte

5 Likes

Bende de böyle oldu fakat birileri doymuyorki satılıyor. Fifa tayfa herhalde.

3 Likes

Reiz ateş ediyorsun gene. Bana da bi ara pp yapacam demiştin hala bekliyorum xd.

3 Likes

Yunus memeli ve beleşçi bir hayvandır

1 Like

Bayraklardım inş ban yersin

1 Like

Aksini mi iddia ediyorsun LUL. Yunuslar balık mı ?

1 Like

Lan öyle bir ismin var ki ancak böyle oluyor.

image

1 Like

Ișin bașlığı burası değil biliyorum ama boș zamanında bana da yapar mısın?

1 Like

image

1 Like