Oa - Green Lantern Platformu

Green Lantern sevenlerin başlığı açıldı.

1 Beğeni

Ah ah filmini görebilecekmiyiz be yeşil fenerim .En çok beklediğim dceu filmlerden biri lantern corps.Özellikle görselliği ile muazzam anlar yaşatıcak bu film eğer gelirse diye düşünüyorum.Tamamen uzayda geçen kozmik bir hikaye.Karakterler arası iyi diyaloglar yazan bir yazar kadrosu ve iyi bir yönetmen ile oldukça eğlenceli bir film olacak umuyorum.Aquamanden sonra OAyıda görmek için sabırsızlanıyorum.Atlantisi muhteşem yansıttı james wan.

1 Beğeni

Bir dönem casting haberleri çıkmıştı, Tom Cruise’un da yer aldığı. Epeydir bir gelişme yok sanırım.

1 Beğeni

Doğru işlendiği zaman büyük potansiyelinin olduğunu düşünüyorum bu filmin. Aquaman’e nazaran ortalama bir senaryoyla başarılı olabileceğini düşünmüyorum. Sıradan CG sahneler ve sıradan plot yerine epik görsellikler, akıcı bir kurgu ve altı dolu bir hikayeyle hak ettiği değere ulaşacağını düşünüyorum. İnşallah bir gün gerçekleşir bu film.

Hal Jordan içinse Armie Hammer’dan daha iyi bir cast aklıma gelmiyor şu an. İyi bir oyuncu ve Hal Jordan’ın karakterini iyi taşıyacağını düşünüyorum.

Steve Trevor rolü için Chris Pine açıklandığında birçok kişi Hal Jordan olsa daha iyi olurdu diye düşünmüştü. Epey iyi olurmuş.

Reynolds da iyi casttı ama işte…

Ben pek alışamamıştım, Hal Jordan’a profil olarak da görsel olarak da uymuyordu. Kyle Rayner belki profil olarak uyabilirmiş.

Direk Hall bence ya. Havalı çocuk işte

Yakın dönemdeki öykülerde ekibin Wally West’i gibi takılıyordu ama DCEU’da şöyle bir Hal Jordan iyi giderdi.

Saçları beyazlamış Hall istemiyorum. Sonu iyi gitmiyor hem ehehe

:smirk:

1 Beğeni
2 Beğeni

Green Lantern Season Two, 12 sayıdan 8 sayıya düşürülmüş nedense.

1 Beğeni