Netflix Genel

Tırt duruyor da Aybüke Pusat çok güzel kadın yav

Ulan şimdi aklıma geldi hazır söyleyeyim, bizim ülke aslında “tip” olarak dünya ortalamasının üstünde ha. Şaja değil gerçekten. Dalga falan geçiyoruz ama aslında milyon tane Çok güzel ve çok yakışıklı aktörlerimiz var fakat globale açılamıyoruz ki işte…

Geçende mesela televizyonda sırf diziyi trollemek için Akıncı’ya bakıyordum bi, yemin ederim kafama birden dank etti; Şükrü Özyıldız’a falan gereken amerikan tipi oyunculuk eğitimini ver mis gibi oynar adam Superman rolünü. Henry Cavill falan kalmaz ortada yeminle. Şerefsiz kas falan yapmış bide, tam Superman olmuş ha. Bildiğin Clark Kent tipi var herifte. İzlerken sürekli bu geldi her sahnede aklıma.

2 Beğeni

Elder Scrolls a dizi yapıyormuşlar.

Netflix benim başımın belası mı? Benim sevdiğim şeylerden uzak dursun ya.

3-4. bölümünden romantik komediye çevirir.
Mustang güzelmiş.

Bunu gördüm ve aklıma geldi, şu HBO Barry e 3. sezon çekse.

1 Beğeni

6 Beğeni

Ölüler Ordusu

:hmm:

2 Beğeni

sfdhsgdsf harbiden diğerlerini çevirmeyip onu niye çevirmişler sadece?

1 Beğeni

Yıllardır Netflix izleyip çözemediğim konu.

Sitede bazı şeyler türkçe isimli fakat bazıları orjinal ismiyle duruyor. Yapacaksanız ya full türkçe yapın yada full orjinal. Çok sinir olduğum bi konu şu ya.

2 Beğeni

Bütün filmler bir heyecan yarattı bende ya hiç beklemiyordum bu kadar filmi.Güzel olurlar umarım

2 Beğeni

Disney+’ın söylediklerinden sonra insanlara yarıştan çekilmediklerini anlatmaya çalışmışlar gibi geliyor. Yapımları merakla bekleyeceğim.

2 Beğeni

Scorsese yapımcı ve showrunner olarak, yazar/ konuşmacı Fran Lebowitz’e bırakıyor sahneyi ve kimi zaman stand-up tadında kimi zaman yaşlı dırdırı tadında kimi zaman ise entelektüel bir tartışma ile akıp gidiyor. Lebowitz’in tespitleri ve tespitlerini aktarış biçimi kesinlikle keskin ama huysuz bir zekayı yansıtıyor. Açıkçası “şikayetlerinin” çoğuna da katılıyorum, New York hakkında söylediklerinin bir kısmını İstanbul’da yaşadığım için gayet anlayabiliyorum da.

Belki pek fazla kimsenin umurunda değil ama Netflix bu tarz içerikleri, belgeselleri ve stand-up’ları yayınladığı müddetçe abonesiyim yani neredeyse muadili yok bunların başka bir platformda.
Scorsese’de kendini tamamen geri çekiyor, sadece soruları ile birazcık yön veriyor zaten Lebowitz başladığı zaman durmuyor, bu açıdan da takdir ettim.

Çok başarılı.