NBA/Euroleague Parkesi

NBA, Euroleague, NCAA, WNBA konuşabileceğimiz. Küçük çaplı bir başlık güzel olur diye düşündüm.

5 Beğeni

Berkay kafana vurmaya geliyorum bu başlığı ben açacaktım.

Senin finallerin bitmedi nerede vuruyorsun kral. Zach ve Lauri’den 77 yediniz yallah Boston’a

1 Beğeni

Hswusjhdaush bekle aslanım bekle. Daha playoffu var bunun.

Hazır başlığın ilk mesajlarıyken mock draft tahminimi de şöyle bir köşeye bırakayım.

#1 Zion Williamson.

2 Beğeni

Michael Jordan ve Scottie Pippen’tan ('96) sonra ilk kez bir Bulls ikilisi bir maçta +35 sayı attılar.

Burada 3 tane keko var kim bunlar?

Ja Morant’i Bulls ve Suns isteyecektir ilk sırayı alamazlarsa. Yeni sistemde kimin birinci sırayı alacağı daha belirsiz. Birde 19 draft zayıf bir class önceki yıllara göre. Her oyuncunun büyük defoları var.

2 Beğeni

Ali ve benim arkadaşımız Kayra’nın yaptığı Efes podcasti Yiğit Uğur’un Lakers podcasti var paylaşmak isterim.

1 Beğeni

Lebron’a sövmeye gelmiştim doğru yerde miyim?

1 Beğeni

Tabiki AD, LeGm ve Rich Paul’a sağlı sollu geçirin lütfen.

2 Beğeni

Şerefsiz herif takımın ağzına sıçtı gelir gelmez. Kimya yerlerde geziyor, Zu başka yerlerde koşturuyor… Gülelim mi ağlayalım mı belli değil. Zamanında muhitte de demiştim, umarım gelip ortalığı dağıtmaz diye, dağıttı pezevenk.

2 Beğeni

Lonzo, Ingram, Kuzma ve Hart’ın takas değerini de baya kötü etkiledi. Takımın yarısını kovdu yerine kendi adamlarını getirdi kalan gençlerin de değerini düşürdü.

Iki kişi yolladı olum ne yarısı? Birisi Zubac birisi Svi.

Bu sezondan bahsetmiyorum ya gönderdiklerinden geçen sene Bron geliyor diye Lopez’in vs kontrat yenilenmemesinden bahsediyorum. Stephensonlar gelmeden önce.

1 Beğeni

O anlamda tam bir gerizekalı zaten, Randle gibi bir canavarın yürümesine izin verdik…

1 Beğeni

ikili oyun’a bak başlığı ele geçirmiş

Başlığı üzerimize aldık.

1 Beğeni

Porzingis’ten, Bertans kardeşlerden, Kurucs’tan, EL oyuncularından yoksun Letonya’yı ve Doncic’ten, Dragic’ten (dünya şampiyonası FIBA fiskturu yuzunden erken emekli oldu.), Kokoskov’dan (yine aynı nedenle emekli olup Suns’a gitti Utah’tan), EL oyuncularından yoksun Slovenya’yı elemenin nedeni elindeki gençlerin ne NBA’ye gidebilmesi ne de Euroleague’te yer edinebilmesi. Fenerbahce 2 gençe Efes bir gençe düzenli forma veriyor. Daçkada Berk dışında degerli hicbir oyuncu yok. Ne genç başarısından bahsediyorsun ya sen.
Ooooo, NBA oyuncularımız o krallarımız dediğimiz Cedi bir tek iyi yerlere geldi. Ki o kariyerinin hiçbir döneminde franchise oyuncusu olamayacak belki de. Furkan’ın sezonu bu kadar kötüyken üstüne iki yıldır sakatlanmışken yazın Amerikada idman yapmayacak vücuduna bir kilo kas takviyesi yapmayacak Furkan’ı hangi NBA takımı ister şuan? Efes’e ya da Fener’e gidecek belki bu adam mecburen…

Ersan inanılmaz yavaş ve hantal şuan. Playoffta rotasyonda kalabilir mi emin değilim. Ki kaç yaşına geldi adam ne bekleyebiliriz ki artık Ersandan.

Ömer Faruk kolejinde kalmak isteyecek yazın + cezası var.

Dünya şampiyonasına sen Semih Erdenle çıkacaksın neyin gazı bu kimi gazlıyorsun?

FIBA ağır … zaten. Avrupanın yeni jenerasyonunu en önemli 5 oyuncusundan 3’ü yok turnuvada (Doncic, Porzingis, Markkanen) ama Polonya var Çekler var.
Joel Embiid ve Siakam’lı Kamerun yok Fildişi Sahilleri var.

Turnuvaya katılan Sırbistan’da (son maçta kalabildiler.) Jokic gelecek mi? Avustralya’da Simmons gelecek mi mesela? Bilmiyoruz. Gelmezlerse zaten Turnuvanın hiçbir olayı kalmayacak.

O zayıf takımlara karşı NBA oyuncularını getirip turu garantiledik. Onlar olmayınca İspanya gerçeği suratımıza vurdu. Ayrica bu söylemin ardından Çin’e bu oyuncuların kaçı goturulecek sizce? Melih, Wilbekin ve NBA oyuncuları gitmeyecek diyebilecekler mi? Hadi canim