Ms. Marvel

5 Beğeni

Kızın kendi el yapımı olduğu dandik görünmesinden anlaşılıyor net bir şekilde. Bu acaba güçlerini kazandıktan sonrası mı? Halat bağlanmış çünkü belli ki orada bir aksiyon yaşanacak.

2 Beğeni

Ya resmen çizgromanlardaki devasa evrenin parçası olma hissini artık veriyorlar. Sayısı belirsiz kahraman olayına girdik gibi artık. Heyecanla bekliyorum.

1 Beğeni

Dünyadakiler Carol’ı nereden tanıyor acaba? Solo filmi ve Endgame’de yaşananlar pek halkın Cap Marvel’ı görebileceği türden olaylar değildi sanki, ikisinin arasında da uzayda takıldı hep zaten.

2 Beğeni

Böyle bir bilgi verilmedi. Gelip gitmiştir, Avengers tanıtmıştır.

3 Beğeni

Aradaki 5 yıllık sürecin tamamını dünya dışında geçirmemiştir. En azından ilk etapta gezegenin toparlanabilmesi adına insanlara yardımcı olmuştur belki.

4 Beğeni

Endgame’de Rhodey’le diğer gezegenlere yardım diyaloğundan onu çıkarmıştım ama tabi mümkün öyle olması. Umarım Carol’ı dizide görürüz, off-screen geçilirse havada kalır gibi.

2 Beğeni

Açıkçası ben de görmek isterim. Ms Marvelle bir diyaloğu olsa dizinin sonunda harika olurdu. Dizilerin öyle çok sığ tie-in gibi takılmadığı hissettirilmeli her daim

2 Beğeni

Cadılar bayramı kostümü mü yoksa kendi kostümü mü anlamadım.

2 Beğeni

Diğer elemanın üstünde beyaz önlük var. Büyük ihtimalle cadılar bayramı. O garibim de Bruce Banner falan olmaya çalıştı herhalde.

2 Beğeni

Cadılar bayramında bruce banner olarak inceyi göstermiş herkese. Potansiyel hulk olarak en korkunç cadılar bayramı kostümü

2 Beğeni
2 Beğeni

Olum kendi Ms.Marvel kostümü zaten böyle değil ki. Bildiğin Captain Marvel kostümü bu. Cosplay hali. Çok büyük ihtimal hayranı olduğu için bir partide falan giydi.

Benim merak ettiğim kısım umarım bu dizide Carol’ı gösterip göstermeyecekleri. Bu kızın Ms. Marvel olmasındaki motivasyonunda Carol’ın çok büyük etkisi var. O olmadan olmaz yani. Umarım en azından bi pilot bölümde gösterirler Brie Larson’ı. Aksi takdirde valla ayıp yani bu karaktere dizi çekipte Cap. Mar’a yer verilmemesi.

5 Beğeni

Bu diziler için bize vaadedilen en büyük şey zaten film evreni ile tamamen içiçe olacak olmalarıydı. Bunun üzerine Ms. Marvel dizisi yapıp Carol göstermemezlik etmezler herhalde. Benim açımdan büyük hayal kırıklığı olur çünkü. Netflix dizilerinden bir farkı kalmaz bunun da. O nedenle göreceğimizi tahmin ediyorum.

Bu arada yanındaki çocuğu da gözüm bir yerden ısırıyor diyordum ki Walking Dead’deki uyuz elemanmış. Orada aşırı sinir oluyordum kendisine onu da belirtmek istedim.

1 Beğeni

Captain marvel dizide olmasada sonrasında ikiliyi bir arada görürüz. Benim asıl merak ettiğim bu kız güçlerini nasıl alacak.Terrigenesis’e maruz kalacak mı? Kozaya dönüşücek mi? En önemlisi Inhuman hikayesine ,
Lockjaw, kraliyet ailesi bunlara ne kadar değinecekleri. Acaba dizi ilk sezonunda sadece C.M.'a hayranlık duyan normal bir kızı mı işleyecek.

1 Beğeni

Bu çok büyük hayal kırıklıgı olur. son bölüm bile olsa güçlerini göstermeleri gerekiyor. Aksi çok büyük saygısızlık olur. Dizinin adı Khamala Khan değil, Ms. Marvel.

2 Beğeni