Morbius

Sinema salonlarının ayakta kalması açısından umarım yapmazlar.

2 Beğeni

Vallahi ben Perşembe günü Black Widow disney plus da yayınlama haberin bekliyorum.

1 Beğeni

Gelecek işin kalitesi belli oldu.

2 Beğeni

Ne güzel ya. İroniye bak anasını. Jekyll and Hyde gibi bir hikaye diyorsun ama aynı zamanda da “Little” scary diyorsun.

Anasını satayım aslında şu filmi vereceksin Robert Eggers vs gibi bağımsız bir yönetmene, sana mis gibi gerilim, korku, psikolojik, gotik bir film çekecekte, işte Sony’de ne gezer o çap.

Birde Funny/Popcorn demiş utanmadan ya 🤦

Eh Jekyll and Hyde gibi bir karaktere de “funny” bir film çekme bir zahmet ya.

2 Beğeni

Şu açıklamadan sonra hiç ciddiye almıyorum artık bu filmi. Sony en son ne zaman yaptığı işe inanarak bir film çekti ki. Animasyon kanadını saymazsak herhalde Spider-Man 2 falandır.

3 Beğeni

Miss gibi açıklama. Kendi türünde minimal bir farklılıkta en sonunda eğlenceli bir iş yeter de artar.

İnş böyle bir şey olmaz. Neden bu janrayı bu kadar abartıyorsunuz? Popüler popcorn son noktada eğlenceli iş çıkacak tabi, ufak bir farklılık yeterde artar. Herif neden saçma salak bir çg karakterinde harcasın kendini? (Yada para istiyorsa harcayabilir ama gene popüler popcorn bir iş çıkaracak)

Sektör bile işin ucunda farklı. Adamın bütün filmlerinin bütçesini toplasan morbius etmez lan. Hatta arttırıyorum işlerin box officelerini topla gene BÜTÇESİ etmez. Sektörler farklı. Cahil misiniz olum karşılaştırmaya bak lan.

Yav hüseyin Robert Eggers gibi birinin zaten Morbius çekmeyeceğini ne yazık ki bende biliyorum emin ol. Orada anlatmak istediğimi anlamanışsın sen. Aynen bu arada popcorn funny filmlere devam. Asıl şu senin dediğin cahillik. Her karaktere aynı tonda film çekelim müthiş fikir. Popcorn çekeceğin film vardır, çekmeyeceğin film vardır. Alışmışsınız sorgulamıyorsunuz bile ha.

ben nediyom knk? asdfafsags

Yav olum yanlış anladığım bir şey yok. İşte diyorsun ki bu karaktere popcorn/funny film çekilmesi gayet iyi karar.

Ahanda burada

E bende diyorum ki bari böyle tondaki bir karaktere böyle bir film çekmeyin.

Hacı hocam işin ucunda olacak film popüler bir iş olacak gene. Yemişim morbius un tonunu, yok korku dozu yüksek ağır bir film mi çekilsin? Little bitlle mini bini scary olacak tabi. Popüler işlerden çok değil bir tık daha gergin sahne tadı tuzu niyetine tutamlık gotiklik eklensin ama işin içinden eğlence eksik edilmesin yeter. Sektörü bu Morbius un.

Yani Venom’dan sonra ne gibi bir şey bekliyordunuz ki MCU v2 oldular işte.

Heyecan faktörünü 13 sene önceki Spider-Man’in kostümünü barındıran bir posterden oluşturan filmden ne bekleniyor ki :doglul:

Bir de sinemada yayınlayacaklarmış bu filmi. Venom filminin çeyreği kadar gişe yapsın başarıdır böyle bir film için.

1 Beğeni

ehüheühe aypop’umu aldım bekliyorum. Eğlenceli wanpir yauw :popcorns: :baby:

1 Beğeni
1 Beğeni