Morbius

Sony’nin Marvel karakterleri evreninin bir diğer filmi de Morbius olacak. 31 Temmuz 2020’de vizyona girmesi planlanan filmin yönetmenlik koltuğunda Daniel Espinosa oturuyor. Başrollerinde ise Jared Leto, Matt Smith ve Adria Arjona gibi isimler yer alıyor.

1 Beğeni

Bu proje için de heyecanlıyım ya hiç bir fikrim yok karakter hakkında ama karakterin vampir süper kahraman olması ilginç geldi :smiley:

1 Beğeni

1

2

3

4

1 Beğeni

Yess

1 Beğeni

Ahahahh. Hadi yine iyisin kerata. WB’ye dileniyordun, Sonyden gelecek para.

Blade başlığını okurken bu filmi hatırladım. Temmuz 2020’de gösterime giriyormuş ama filme dair hiç haber yok gibi.

2 Beğeni

Bu da mı pg13 yaa

1 Beğeni

Büyük ihtimal öyle

1 Beğeni

şu filmin çekilmemesini o kadar çok istedim ki keşke marvel çekseydi neyse izleyip görücez

1 Beğeni
4 Beğeni

13 ünde saat sabah 6 da yayınlanacak deniyor Amerikaya tabi. Doğruysa pazartesi akşamüstü izleriz. Merak etmiyor değilim ama ne kadar umutluyum o tartışılır. R rated deniyor yanılmıyorsam. İnşallah fragman da o şekilde gelir. İlk fragman olacağından neredeyse pek bir şey göreceğimize de inanmıyorum da neyse.

1 Beğeni

R rated söylentileri var ama pek inanmiyorum açikcasi.Keşke olsa Jokerin etkisi olur umuyorum süperkahraman sektörüne.Morbius da r rated guzel olur

2 Beğeni

inş harcamamışlardır

1 Beğeni

Venom’u izlemedim. Herkes çok gömmüştü, anladım nasıl bir film olduğunu az çok. Bu öyle olmaz umarım. Venom’un anladığım kadarıyla hatalarından biri işin psikolojik tarafına odaklanmamış olmaları. Ben bu filmde buna odaklanmalarını isterim. Açlığını giderebilmek için birilerini öldürmek zorunda kalması, kanını emme isteği falan “hadi oldu bitti, alıştık” gibi atlatılacak bir durum değil insan için. Yoksa hop vampir oldum, hop kötü adam var onu durduramam lazım, hemen aksiyona girdik falan olmasın. Zaten iyi adam kötü adam olaylarına bile girmesinler hiç. Morbius’u çok bilmiyorum ama kendisi villain galiba. Belki film boyunca kendimi tutsam mı, zarar vermemeliyim gibi gibi geçip sonlara doğru iyice kafayı kırıp, her şeyi salıp tam kötü adama geçse iyi olabilir.

Bir de adamı beyaza boyayıp, gözüne kırmızı lens takıp bırakmazlar herhalde. Şu yüzün doğru düzgün makyajını yapsınlar.

2 Beğeni

“Benim memleketimde biz kaplumbağaları yeriz” :why:

Makyaj olmamalı. Sağlam cgi lazım. Plastik makyaj çok hantal gösteriyor. CGI ile damarlarına kadar.detaylandırabjiliyorsun. dönem CGI dönemi sadece iyi yaparlarsa sorun yok.

ilk başlarda iyi olup sonlarda kötüye dönmesi çok hoş olur. Bakalım insallah sağlam iş çıkarırlar.

Makyajdan ziyade bence de cgi olmali komple

Venom’u bırak Villain olmayı anti-hero bile yapmadılar. Filmi adeta kötü adamı yenen kahraman olarak bitirdi. Bu filmde daha cesurca kararlar vermelerini umuyorum.

Venom’un vampirlisi olcak işte ya, fragman bile Venom’un ilk fragmanının kopyası olur