Moon Knight

2 Beğeni
2 Beğeni
2 Beğeni
3 Beğeni

1 Beğeni

Disney+'ı nasıl satalım, nasıl satalım… İşte böyle satalım…

Tüm dizileri, sinematik evrendeki filmlere bağlayıp zorla stream servisi satmak bana çok zorlama geliyor. Anlıyorum pazarlama stratejisi ama şu “diziler filmlere bağlanacak” pazarlaması hiç hoşuma gitmiyor.

6 Beğeni

image

1 Beğeni
2 Beğeni

Hep ilgimi çeken bir karakterdi ama hiç okumamıştım çizgi romanlarını. Dizisi olacağı açıklandıktan sonra 2015 ya da 2016’dan beri çıkan bütün çizgi romanlarını okudum. En kendine has süper kahramanlardan biri olduğunu düşünüyorum. Hikayeleri de yer yer çok iyiydi. Süper kahraman işlerindeki en favori karakterlerimden biri. MCU umarım hakkını verir. Kendim öylesine bir cast yaptım. Atayım buraya da.

Marc Spector (Moon Knight) / Wilson Bethel

Oynaması zor zira üç-dört farklı karakteri oynaması gerekecek. Bu abinin Daredevil’daki, biraz sorunlu sonra yavaş yavaş bu sorunu büyüyerek iyice psikopatlaşan Bullseye rolünü çok başarılı bulmuştum. Role yakışabilir.

Marlene Alraune / Amanda Seyfried

Khounshu / Morgan Freeman (Seslendirme de olur, yok CGI ya da maske olmayacaksa kendi yüzüyle bile olur abimiz.)

resim

Frenchie / Vincent Cassel ya da Dan Stevens (Çok Fransız oyuncu bilmediğim ve bildiklerim de yaşlı olduğu için koydum. Ama yetenekli ve başarılı bulduğum bir oyuncu, iyi Fransız aksanı yapabilir.)

Ernst / Christoph Waltz

Cuk oturur role cuk. Çok iyi bir oyuncu ya.

Bushman / Sterling K. Brown

Black Panther’da küçük bir rolü vardı ama sorun olmaz bence. Zaten yüzünde makyaj olacak.

2 Beğeni

moon knight mcu batmanı, o yüzden bu dizi bence çok önemli bu diziyi de merakla bekliyoruz bakalım

2 Beğeni

Biraz o gözle bakılıyor ama çok alakası yok bence. Ben de okumadan önce öyle düşünüyordum. En azından son 3-4 senesini okuduğum için belki başlarda o amaçla tasarlanmış olsa bile son hali çok farklı diyebilirim.

3 Beğeni

wilson abi yahudi mi bilmiyorum, galiba marvel yahudi bi aktör seçecekmiş, öyle bi haber vardı bi ara

1 Beğeni

Öyle mi yaparlar bilmiyorum ama oyuncunun da yahudi olmasına çok da gerek yok bence. Yahudi kültürünü iyi bilen bir danışman tutsalar yeterli olur.

2 Beğeni

Daha çok şizofrenliği ve kişisel bozukluğuna odaklanacaklarını düşünüyorum. Jeff Lemire runını kulanıcaklar gibi hakeza ben eski tarz Moon Knight’ı sevsem de
Eski tarzda bu karakterlerle daha çok dedektif tarzı çalışan bir intikamcı. Batman’le alakası ne sıfır. MK elini çok kana buluyor

3 Beğeni

Cok guzel bir hikaye cikar bundan

1 Beğeni

Showrunnerı sevmiyorum. Umbrella Academy’yi yaptığını duyunca zaten düştü beklentim.

2 Beğeni

Batman’den çok Azrael’e daha çok benziyor. Hem karakter hem de kostüm olarak.

2 Beğeni

Disney+, 18 yaş ve üzeri için içerik üretmeyi ne zaman düşünecek acaba? Ya da düşünüyorlar mı?

Aksi takdirde Moon Knight ve Blade gibi karakterlere yazık olacak, bana karakterin o vahşet duygusunu geçirmeleri gerek. Ben ne yazık ki izleyeceğimi sanmıyorum, umarım Disney’in yazık ettiği bir başka karaktere dönüşmez.

2 Beğeni

Benim okuduklarımda o kadar büyük vahşet içeren bir karakter değildi. Adam öldürüyor, onu bile göstermiyordu. Bu karakterde ilk önemli olan şizofrenliği, onlarla baş etme çabası ve o halde kahramanlık yapmasının nasıl bir şey olduğu gibi şeyleri iyi işlemek olmalı. Moon Knight’ı özel kılan şizofrenliği. Öteki türlü Batman, Punisher arası biri zaten. Ben en azından bu diziden vahşet görmekten çok psikolojik bir şeyler görmeyi bekliyorum.

2 Beğeni

Göreceğiz bakalım, karakterin psikolojik kısmını ne kadar iyi yansıtabilecekler.

1 Beğeni