Mahal'in Muhit Arşivi

Bu başlık altında eski günlere nostalji yaparak Muhite damgasını vuran postları, yaran diyalogları, düşündüren anları ve daha nicelerini konuşuyoruz!

Açılışı da ben yapayım:

Galiba yorumu atan sinirli arkadaş muhitten bir Hulk fanıydı…

12 Beğeni

Daha ideal bir şekilde kapatıverselerdi arşivi alınacak çok fazla içerik vardı.

Apar topar kilit vurmayı tercih ettiler. Yazık oldu o kadar içeriğe. Özellikle daha sonra okumak için ertelediğim nice başlıklar vardı.

Bir gecede yakıp yıktılar… Olmadıklarını iddia ettikleri kişilerden ne farkları kaldığını merak etmiyor değilim bazen.

18 Beğeni

12 Beğeni

Ulan kendimi özlemişim

1 Beğeni

Emir wants to play batgirl

2 Beğeni

Plot twist: Bir farkları yok.

4 Beğeni

Bu kurtarılan arşiv discordda duruyorsa biraz paslasaydınız buraya

2 Beğeni

Okey İnanç’ım. İçerde olan biri alsa bari. @lebowski, sen geldin aklıma

2 Beğeni

Ulen BvS vardı, Civil War başlığı vardı ilk postundan sonuncusuna kadar gün gün takip etmiştim.

Sinema salonu vardı, felsefe başlığı vardı düşündükçe hatırlıyorum ah ah

2 Beğeni

9 Beğeni

Benim en sevdiğim başlık Kısa Hikayeler Atölyesi idi. Canım sıkıldığında, moralim bozulduğunda girip rastgele okuduğum hikayeler o kadar iyi gelirdi ki.

4 Beğeni

Dikkatimi çekti de bu forumda kadro yine iyi toplanmış.

Paylaşımı yapan @EmirVv, beğenen 7 kişi; GeraltofRivia, @Plague_Doctor @Mestipad, @Gwynbleidd, Cakinga, @KayraYesilirmak, @Marazx.

Cakinga ile Gwynbleidd kardeşti sanırım. Geriye sadece GeraltofRivia kalıyor. Özleniyorsun dostum.

geralt

4 Beğeni

Önemli olan o bireylerin toplanması değil, o enerjinin oluşması… Yakınlaşalım gençççlerr

4 Beğeni

Screenshot_2018-09-13-10-11-47-1-1

Bu çar nerelerde ya

4 Beğeni

Bu başlık etkinliğini kaybetmesin ya. Elimde ekran görüntüleri olsa da atsam :pensive:

3 Beğeni

Yansın.

6 Beğeni

Böyle bir şey buldum. Hmm…

43 Beğeni

Hepsi pusuda bu postu bekliyomuş likea bak

3 Beğeni

Sondaki “neyin tribi bu?” çıkışı :ok_hand:

2 Beğeni

14 Beğeni