Mahal'in Kötü Film Arşivi!

Bu başlık altında “izlediğime -bilet aldığıma- lanet gelsin” dedirten filmleri yazıyoruz!

1 Beğeni

Eşkiya filmi.(Şener Şen’li olan.)

Ben böyle overrated bir film, böyle uyduruk bir senaryo, böyle kötü oyunculuk ve böyle mide bulandırıcı dram görmedim.

Bir başlık açılsa da film gömsem diye bekliyor muydun reis naptın

Ben bu filmi yoğun tavsiye üzerine, kablolu internet olmayan bir yazlıkta 4 arkadaşıma baskı kurup ısrar ettim. Mobil verimiz kısıtlı olduğu için tek film hakkımız vardı ve bu filme kullandık. Sonuç olarak akşamınız p*ç olmakla kalmadı bi dünya trip yedim. O sebeple bu filme kinim var.

Sinemalar.com en kötü 10 listesinden 6 filmi izlemiş biri olarak, kötü film denilince hala aklıma bu film geliyor.

1 Beğeni

Glass

2 Beğeni

bütün DCU filmleri, bu gün izlediğim türk iş dondurma

Türk İşi Dondurma’yı neden sevmedin? Tarihte üstü kapatılıp yanlış aktarılan olayın doğrusunu anlatmasıyla bile bu listeye girmeyi hak etmiyor bence.

Senin durumun apayrı, belki farklı şartlarda başka bir zaman olsaydı bu kadar kin duymayacaktın. Şaka bir yana ben bu filmi seviyorum ya:D

film tarihi gerçeklerden bağımsız olarak kötü bir film, oyumcular ortalama üstü oyuncular da olsa oyunculuk çoğu sahnede vasat ve tutarsız. tarihi gerçekliği ile ilgili anlatıldığı gibi olmadığna dair şeyler duydum.

ayrıca asusturalyalılar hiç asturalyalı gibi gibi konuşmuyor.

En kötü kült filmi nasıl yazmazsınız?

THE ROOM

Rezil senaryo, rezil oyunculuklar, alakasız konu değişimleri ile zirvededir. Dramdır ama güldürür. En sevdiğim kötü filmdir.

1 Beğeni

Senin de dediğin gibi “o kadar kötüki iyi” kategarosinin vazgeçilmezlerinden ve izlerken de deli gibi eğlendirdiğinden dolayı buraya yazmak istememiş olabilirler keza ben de bu sebepten yazmadım. Buraya ızdırap veren filmleri ekleyesim var daha çok. The Room çok şükür onlardan biri değil .d

1 Beğeni

Assassin’s Creed.

Hayatımda ilk defa sinemada uyudum sıkıntıdan. Arkadaşım film bitince uyandırmıştı.

4 Beğeni

Ayrı ayrı zaten sevmediğim ama birlikte de üç gram kimyaları olan felaket iki aktörle çok kötü bir yapım bence.

3 Beğeni

Gerçekten Assassin’s Creed gibi bir film nasıl kötü çıktı hala şaşkınım, unuttuk gitti.

4 Beğeni

Hayalkırıklığı…

1 Beğeni

Don’t Grow Up.
Fazla söze gerek yok her şeyiyle Ç Ö P

1 Beğeni

İnceleme yazacaktım, zamana değmez. Uzun zamandır bu kadar katledilen bir uyarlama görmemiştim.

Unbreakable ve Split’i çok seven biri olarak paylaşıyorum. Filmin genel fikri ve twistleri falan güzel bence ama işlenişi o kadar kötü ki izlenmiyor. Bir filmin kurgusu nasıl bu kadar kötü olabilir yav?

2 Beğeni

The Dark Tower
The Mist
Black Panther
Assassin’s Creed

Bu filmlere ayırdığım vakte acıyorum

2 Beğeni

En son izlediğim kötü film.
Aldığım ders: Bir daha nostalji olsun diye yeni kuşak ergen filmi izlemeyeceğim…

1 Beğeni