Mahal Halkının TV Time Hesapları

Dizi takibi için ben uzun zamandır TV Time uygulamasını kullanıyorum yakın zamanda film ekleme özelliği de geldi. Başkalarının profillerine göz atıp yeni diziler keşfetmek de çok hoşuma gidiyor. Benim gibi bu uygulamayı kullananlar varsa bu başlık yoluyla birbirimizi takip edebiliriz.

1 Beğeni
2 Beğeni

Yıllardır kullandığım uygulama. Ama tüm dizilerimi ekleyemedim. O kadar çok var ki aklıma gelmiyor. Bi ara başına oturup hesabı düzenleyip atarım.

Çok yararlı uygulama. Dizi izleyen herkese öneririm.

Yahu dün iki saat bunu aradım. Anasayfada dikkatimi çekti “Movies” yazınca fakat bulamadım nerde yav. Yazıyorum çıkmıyor filmin ismini.

2 Beğeni

Filmler için letterboxd daha kullanışlı ve güzel bi site, kullanmanı tavsiye ederim :thanos1:

2 Beğeni

Kral, hazır yazmışken Letterboxd için profil linkini de ekleseydin…

3 Beğeni

Telefonda hemen alt kısımda filmler kısmı var ama bilgisayardan giriyorsan bilemedim.

Filmler için ben de letterboxd uygulamasını kullanıyorum ama dizileri buradan takip etmeye çok alıştım. İzlediğim her bölümden sonra yorumlara bakmak hoşuma gidiyor.

@Buggy’nin dediği gibi çok fazla dizi izledim ve izliyorum. Hepsini eklemek, nerede kaldığımı ayarlamak falan çok zor geldi, bir de sitenin arayüzünü falan pek beğenmedim.

Evet o konuda haklısın geçmiş dizileri ben de eklemedim. Ama kullanmaya başlayalı da baya olduğu için orada bir düzen oluştu şuan benim için. Ben de aksine arayüzünü beğenmiştim…

1 Beğeni

Ben teldeki uygulamayı güncellemedim ondan göremiyorum sanırım film kısmını .d

1 Beğeni

Muhtemelen o yüzdendir

1 Beğeni
2 Beğeni