Legends

4 Beğeni

@dean buda ne

1 Beğeni

Her bölüm bir karakter seçilecek. O karakterin MCU tarihi boyunca önemli anlarını tekrar gösterecekler. Film ve dizilerin takvimine göre seçim yapacaklar diye düşünüyorum. Umarım sadece filmlerden sahneler gösterip geçmezler. Yaratıcı ekiple yorumlar ve çizgi romandan uyarlama süreci ile ilgili de bilgiler alırız diye umuyorum. O şekilde ilginç olabilir.

6 Beğeni

Guzel olur ya. Demekki sadece film ve dizi ile yetinmeyecekler.

1 Beğeni

Buysa baya boş içerik. Ben ilk duyunca d+ gallery the mandalorian gibi bir şey yapacaklar zannetmiştim.

3 Beğeni

Karakterlerle ilgili destekleyici bilgiler, bilmediğimiz şeyler öğrenmemiz lazım. Yoksa boş iş olur.

1 Beğeni

Olum adamlar daha geçen hafta 78 tane dizi duyurdu bi tanesi de boş içerik olsun anasını. Ne doyumsuzsunuz be kardeşim .d

1 Beğeni

Ağlama buggy her başlıkta aynı muhabbet.

1 Beğeni

Kes lan

2 Beğeni

Bu seriyi de unutmayalim. Bu cuma izleyebilicez.

2 Beğeni

umarım malum siteler düşer.

1 Beğeni

Bu seriyi merak edenlere duyurulur, bugün geliyor galiba. Vision ve Scarlett Witch’e odaklanacakmış.

1 Beğeni

inş seride sadece filmden sahneler yoktur,

2 Beğeni

Tam olarak nasıl olacak bilmiyorum ama büyük bölümü kamera arkasından (Behind The Scenes) oluşacakmış.

Pek önemli bir şey beklemeyin derim yine de. Ben de birkaç tanesi yayınlandıktan sonra konsept ilgimi çekerse izleyeceğim.

1 Beğeni

Dizilerin başında “previously on” diye bir başlangıç olur ve izleyeceğimiz bölümle ilgili önemli kısımları etkilemiş olan sahneler önceki bölümlerden gösterilir ya onun gibi olacak. İzleyenlerden aldığım bilgi bu yönde. Karakterlerin MCU içerisinde başından geçenler kısa bir şekilde gösteriliyor o kadar. Beklentiye girmeye gerek yok gibi görünüyor.

2 Beğeni

Kamera arkası bir şey yoksa izlenir. Böyle önceki maceralarını göstersinler.

1 Beğeni

7 dk lık bir edit yapılmış galiba,

1 Beğeni

2 Beğeni

Kamera arkası yokmuş, önceki filmlerden “clip show” demişler. Pek bakılacak bir şey yok gibi.

1 Beğeni

Bunun ötesinde bir şey beklememek gerekiyordu zaten. Sonuçta bizim gibi evrenin her detayını bilmeyen bir çok insan var. Onlara hazırlık bölümü bir nevi.

3 Beğeni