La casa de papel

Üçüncü sezonu beklerken dizi ile ilgili bu başlıkta sohbet edebiliriz.

İkinci sezonu gecikmeli de olsa yeni bitirdim.

Üçüncü sezon ne zaman başlıyor ?

Biraz gecikmeli de ilsa ilk sezonu izliyorum. Netflix’te yayınlanan eli yuzu düzgün dizilerden.

Yok mu 3. Sezonu izleyen ?

3 Beğeni

İzledim. Beğendim yalan yok. Ama şöyle; 3. sezonun ilk bir kaç bölümünde “mehh seviyesindeydim” fakat sezon finaline doğru ve özellikle sezon finali beni coşturdu. O yüzden güzel bir tat bıraktı bende bu sezon. :upside_down_face:

2 Beğeni

Ben de izledim. Sıkılmadan bitti yine çabucak ama hikayenin zorlama olduğu her halinden belli oluyor. Tokyo ve Rio’nun mallıklarından gına geldi artık :slight_smile:

1 Beğeni

Keşke de hiç çıkartmasalarmış 3.sezonu dediğim bir sürü yer oldu benim de. Hikâyenin zorlama olduğu kısmına kesinlikle katılıyorum. Zaten yazarların kafasında kısa olarak tasarlanmıştı bildiğim kadarıyla, zorlamak tamamiyle para içindi. Sezon finali hoştu açıkçası merak ettirdi, 4.sezonu da meraktan izlerim. Ha çok mu kötüydü hayır ama ben hiç en baştan beri 3.sezonun çekilmemesi taraftarı idim.

3 Beğeni

Kim ne derse desin La Casa De Papel gayet ortalalamanın üstünde bir dizi. Şu diziye gereksiz yüklenilmesine sinir oluyorum, tamamen sevileni sevmeme sorunsalı. Yılda 80’e yakın dizinin çıkıp anca
6-7 tanesinin iyi çıktığı şu son birkaç yılda bu dizi bulunmaz bir nimettir. İnciğini cıncığını çıkarıyorlar şu diziyi eleștirirken. Öyle ayrıntılı eleştiriler var ki oha dersin. Hiçbir dizi mükemmel, kusursuz değil ki. Bu mantıkla hiçbir diziyi beğenmezsin zaten. Yüzeysel anlatıma alışıldığı şu dönemlerde şu dizinin senaryosu dahiyane bile kabul edilebilir.

4 Beğeni

Bu çok doğru.

Ben dediğim gibi ilk 2 sezon için aşırı yükseğim. 3 için aynı şeyi söyleyemiyorum çünkü ,tadı damağımda kalsın da devamında ne olacak diye acı çekerek düşüneyim, düşüncesi bana daha ilgi çekici görünmüştü. Ama haklısın eleştiri olsun diziyi kötüleyeyim diye eleştiren kitle çok büyük.

3 Beğeni
4 Beğeni