Krypton Gezegeni

Krypton’un 2. sezonundan da teaser geldi. Tabii ki üst düzey bir dizi değil ama ilk sezon beklentilerimin üstüne çıkmayı başardı. DC dizilerinin geneline baktığımda ise ortalamanın üstünde olduğunu düşünüyorum. Özellikle Brainiac ve Doomsday karakterlerinin tasarımına bayıldım, Brainiac’ın motivasyonunu ve gelişini sevdim. Mekanları ve atmosferi de yeterli buldum. 2. Sezonu merakla bekliyorum.

2 Beğeni

Krypton’u izleme fırsatım olmadı, dizide nasıldır bilmiyorum ama genelde öyküleri keyifli bir karakter Lobo. DCUniverse için de yapılabilirmiş aslında. Deadpool öykülerini beğenenler keyifle izler diye düşünüyorum.

Tamda sezon finalinde Hawkman ve Hawkgirl’ün gezegeni olan Thanagarian’lılar gelmişti ve Darkseid tease edilmişti 3.sezon için.

Ayrıca LOBO spinn off’u da iptal edilmiş.

1 Beğeni

Çok üzüldüm bu haberlere ya.Kryptonu çok seviyordum.Amazon veya hbo max allır da devam eder umarım.
Syfy dizisi izlemeyeceğim bir daha.Yine yaptılar yapacaklarını

1 Beğeni

Böyle haberleri gördükçe, her dizinin sezon finalinden sonra iptal ihtimaline karşı olayları toparlayan bir yedek bölüm çekmesi gerektiğini düşünmeye başladım.

1. sezonda mı iptal edildi? Anından olayları toparlayan final yayınlanacak. 2. sezonda mı? Aynı şekilde vs.

Böylece en azından bir kapanış olur hikayelerde ve havada kalmaz olaylar.

3 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

İptal edilmeseydi bu diziyi de yavaştan Arrowverse’e katacaklarmış demek ki.

1 Beğeni

Legends of Tomorrow’un Krypton’da yer alan bölümleri olsa güzel olurmuş.

1 Beğeni

Dizinin iptal olduğunu hatırlayınca yazmak istedim, Lobo spinoff’unu merak ediyordum.

Allahtan o da iptal oldu. Bu dizideki Lobo karakterizasyonunu sevmiştim, Çr lere uygun gibiydi fakat leş gibi görünüyordu ya. Ayrıca Lobo intergalaktik bir suikastçı. Dev bir bütçe olmadan hayatta dizi çekilemez bu adama.