Keşke Dediğiniz Crossover'lar

HTTYD ft. PotC

Hobbit ft. Rincewind & İkiçiçek

Ve Tabii…

2 Beğeni

image

2 Beğeni

İkisinin de daha çok tecrübeli olmadığı zamanlarda geçen, aynı hazinenin peşindeyken rakip olarak tanıştıkları ama bir yandan da denk geldikçe birbirlerinden daha da etkilendikleri bir hikaye muhteşem olurdu. İkisinden de acımasız bir ekibe karşı ortak mücadele etmeye karar verirlerdi sonra. Hatta maceranın ilerleyen kısımlarında kendilerinden çok daha tecrübeli bir hazine avcısı ile de karşılaşırlardı belki yardım almak için… :cowboy_hat_face:

2 Beğeni

Ben yazmadığım sürece -ikince kez- böyle bir proje olsun istemem. Mal mal versuslar yazacaklar asabımı bozacaklar.

2 Beğeni

Şapkayı görür görmez tanıdım…

image

4 Beğeni

3 Beğeni

Asla olmayacak ama Ryan Raynolds’lu Deadpool ile Jim Carrey’li Maske’nin ortak filmi. İkisi de kırık ki ne kırık acayip senaryolar yazılabilir bunlar üzerine.

3 Beğeni

O yok ama bu var

2 Beğeni

Bilgi için teşekkürler ama Joker istediğim konseptle alakası olan bir durum değil. Tek kurşunla ölecek bir şey. Diğer ikisi kırıklıklarının yanında ölümsüzler. İkisi de 4. duvarı kırıyor vs. Üstelik sinema filmi olmasını istedim ki oyuncuları bu yüzden isimlendirmiştim. Belki çok sağlam çizgi film de kabul edilebilir.

1 Beğeni

Pokemon & Digimon crossover’ı güzel olabilirmiş ama kararsızım.

2 Beğeni

Wonder Woman & Captain Marvel

2 Beğeni

Yugioh - Duel Masters

1 Beğeni

3 Beğeni

Batman - Death Note

Ya zaten hikaye böyle diyebilirsiniz ama Batman’ın öldürmeme kuralı ile Kira’nın öldürerek kurmak istediği ütopya arasındaki çarpışma güzel olabilirdi.Gerçi böyle bir konuyu işleyen tonla hikaye var ama olsun.İsterdim açıkçası.

2 Beğeni

8 Beğeni

4 Beğeni

3 Beğeni

Kaygısızlar ve Parasite’in crossover yapması…

1 Beğeni
1 Beğeni

Tom & Jerry ile Sylvester & Tweety.

3 Beğeni