Joker

Solo Joker filmi geliyor. Hemde Joaquin Phoenix suretinde. DCEU’da geçmeyecek olan film 4 Ekimde vizyonda olacak.

1 Like

Bu senenin en çok beklediğim filmi, çok umutluyum.

3 Likes

Film müthiş olur diye düşünüyorum ama gişe performansı konusunu epey merak ediyorum.

4 Likes

Bütçesine kıyasla yeterli gişeyi yapar ya, Joker büyük isimlerden artık

4 Likes

Şöyle güzel bir soundtrack ve atmosferle off… Harika olur yaa

5 Likes

Yalnız senaryo kötü olursa bunların hiçbir değeri yok ki (Bu posta BvS tartışması çıkarma amacı yoktur.).

1 Like

var

Boşa gider olarak düzeltiyorum. Sağ ol. :slightly_smiling_face:

gitmez :slightly_smiling_face: misal hala BvS soundtrack dinleyenler vardır. :slightly_smiling_face:

Etiketleyelim o kişiyi.

O bir kuş. O bir uçak. Hayır o @Superman

4 Likes

12 Likes

Epik olacak epik.

1 Like

8 Likes

Aman aman aman aman…

3 Likes

Öldük öldük Hakin baba bizi mundane Süper kahraman saçmalıklarından kurtarmaya geliyorr

Joaquin Phoenix gibi bir kalitenin bir çizgi roman filminde yer alıyor oluşu, beni çok coşturuyor. Tam tersi şekilde Todd Phillips tedirgin ediyor.

Anlaşılmamış yönetmen. Hangover 2 & 3 inanılanın aksine tamamen stüdyo ile tarak geçme amaçlı çekilmiştir. Stüdyo yapmasını istedikçe, fazlasını yapıp kendisine göre şekillendirdi yine. Çok büyük satirist, bu bile gözümde Joker’i yönetmesini meşru kılıyor. Bu arada War Dogs izlemeni öneririm.

9 Likes
2 Likes

Dün gece izledim, Todd Phillips hakkındaki endişelerim çok değişmedi. Umarım yanıltır. Keza Cinema-Con’dan gelen yorumlar filmin kaliteli olduğu yönünde. ‘You Were Never Really Here’ tonlarında deniyor.

4 Likes