John Wick'e Spin-off Geliyor

Yayınlandığı yer: http://sonkule.com/john-wicke-spin-off-geliyor/

John Wick filmlerinin fanlarını sevindirecek bir haberimiz var. Lionsgate, John Wick evrenini kadın karakterleri odağına alacak bir spin-off filmi ile genişletmeye karar verdi. Ballerina ismini taşıyacak filmin senaryosunu Shay Hatten kaleme alacak. Filmin yönetmenlik koltuğuna oturacak isim ise Len Wiseman olacak. Yönetmen Len Wiseman’ı Underworld, Underworld: Evolution, Live Free or Die Hard ve Total Recall…

1 Like

Boşverin bunu. Atomic Blonde 2 ne zaman geliyor?

1 Like

John Wick 3 çöplüğünden sonra Allah rızası için bu saçmalığa bir son versinler. Güzelim seri nasıl katledirin örneğiydi JW 3… Cüneyt Arkın’ın kulağı çınlasın boşuna dalga geçiliyormuş.

John Wick 3’e de çöp dendi, vay anam vay :palm:

1 Like

Demeyenler utansın. Çöp kere çöp. Hayatımda hiç bu kadar keyif almak için gidip de mantık yoksunluğu bir filmle karşılaşmadım. John Wick 3 tepede bu noktada.

Serinin en kötüsü olabilir ama çöp değil kesinlikle

1 Like

habs end şov’u izlememişsin o zaman .s

1 Like

Bunun taa bu yazın başında çekimlerine bașlanmıştı. Şimdiye bitmiştir herhalde.

2 Likes

Ne John Wick ne Hobbs and Shaw çöp değil arkadaşlar.

Hobbs and Shaw’u bilim kurgu filmi olarak izlemek lazım hatta Fast and Furious serisini de. Sinemada gitmem ama evde de izlerken sıkılmıyorum yani.

John Wick serisi baştan beri bize aynı şeyi vadediyor, hiçbir şekilde çizgisinden dışarıya çıktığını da düşünmüyorum. Sorsanız herkesin serideki film sıralaması farklı, şahsen bu güzel bir şey. Herkese her film ayrı tat verebilmiş. John Wick çıksa 20 film yapsa, hepsinde de atıyorum 20 farklı kişiyi öldürse sadece zevkle izlerim. Adamın aldığı eğitimleri, verdiği emekleri, oyunculuğu ve konusu böylece beni izlemeye teşvik ediyor. Çok uzatmadan bir John Wick sözüyle bitireyim: “Aksiyon, aksiyon, aksiyon.”