Into the Spider-Verse Evreni

Yuhh. Zaten bir evren kuruluyor ve film geçmiş olmasına rağmen böyle ne yaptığını bu kadar iyi bilen, müthiş Peter, Miles karakterleri sunan, özgün animasyon tekniklerine sahip Oscarlı bir filmin başlığı olmalı her türlü bence. Bu filmi yapanlara teşekkürler ya. Filmden çıkınca o iyi Spider-Man görememe stresimi attığımı fark etmiştim vallahi.

5 Beğeni

The best adaptation ever!!!
Marvel’s Spider-Man PS4 ile kapışır.

6 Beğeni

Spidey tam anlamıyla MCU’ya geçmese, filmlerde mevcut şekilde ilerlenilse daha mı iyi diye düşündüm bu animasyon ve konsol oyunu nedeniyle.

5 Beğeni

Ben de onu Homecoming rezaletini izlediğim gün düşünmüştüm. Aklıma geldikçe sinirlerim bozuluyor.

3 Beğeni

Ben de düşündüm vallahi onu ya :l ama Sony’i tanıdığım için ve bu filmin yönetmenlerin başarısı olduğunu bildiğim için döndüm o düşünceden hemen. Sony içine edebilir bu serinin de. Avi Arad öküzü var işin içinde çünkü.

2 Beğeni

Gelmesi beklenen bir spinoff bir de ikinci film var şu an. Spinoff muhtemelen Spider-Gwen ile ilgili olacak, devam filminde de Miles’i ön planda görürüz diye düşünüyorum.

2 Beğeni

Sarı Peter’ın geçmişini anlatan bir film de yapılsa iyi olurdu ya. Kabul etmez ama Sam Raimi falan istiyorlardı bu evrenden bir filmi yönetmesi için. Fena olmayabilir bence onunla.

1 Beğeni

Tövbe de.

1 Beğeni

Tövbe

2 Beğeni

Sam Raimi’ye kurban olun ya ne tövbesi .d

2 Beğeni

Ben severim paşayı. Sevmeyen de çok… Yeni nesil o zamanları bilmediği için sevmiyor… O zamanlar tüp sırasını, süper kahraman filmi yapmanın zorluğunu bilmiyorlar.

3 Beğeni

Sevmeyene saygı duyarız ama eski toprak olmaya da gerek yok sevmek için.

1 Beğeni

İlk izlediğim süper kahraman filmi üçüncü Sam Raimi filmiydi. Küçükken bayılmıştım hepsine. 3.ye bile. Ama şimdi bakınca özellikle Peter portresi, oyunculuklar (Willem amca hariç) çok cheesy duruyor.

3 Beğeni

Sam Raimi’nin tekrar çizgi roman filmi çekmesini isterim.

2 Beğeni

O dönemin filmlerinde normal o cheseelik, Raimi abiyi suçlayamayız bence. Blade, X-Men falan da aynı ayardaydı.

4 Beğeni

Tamam işte onlara da kötü asfahdgjabfkg.

1 Beğeni

İlla espri yaptım notu bırakıcaz sona bu sitede. Anlaşıldı…

4 Beğeni
2 Beğeni

Türkiye’de de gelecek mi?

1 Beğeni

Türkiye’ye gelip gelmyeceği ayrıca belirtilmemiş sanırım ama yüksek ihtimalle gelir.

2 Beğeni