Her Türlü Uyuşturucu - Tütün - İçki ile Mücadele Başlığı!

SAVAŞIM BURADA DA DEVAM EDECEK.

Bu gün 40 yıldır sigara içen amcama akciğer kanseri teşhisi konuldu. Şimdi bir şey olmaması ileride olmayacağı anlamına gelmiyor. KULLANMAYIN.

8 Beğeni

Bu başlık beni yorar aga uyuşturucu karşıtlığı tamam da sigara içkiye karışmam.

Geçmiş olsun umarım iyi durumdadır. @eagle

2 Beğeni

Geçenlerde 50-60 yıldır sigara içen babamın tahlilleri geldi. Adamın değerleri tertemiz çıkmış. Mucize lan resmen. Yine de sigara içmeyin arkadaşlar

6 Beğeni

Bir umuttur yaşamak be… Böyle hikayeler bize güç veriyor, sağol dostum.

4 Beğeni

Mucize değil. Olabilir. Uyku düzeni yerinde ise düzenli spor yapıyorsa ve temiz, hava kirliliği az olan ortamda yaşıyorsa çoğunlukla bu tip vaka ile karşılaşmak normal.

3 Beğeni

uyku düzeni var, spor yapmıyor, kahvehanede takılıyor. o zaman devam

3 Beğeni

Tütün tavsiyesi alırım.

2 Beğeni

Adıyaman çelikhas

1 Beğeni

Sen bu mesajı attığın günlerde maalesef kaybettik. Sadece 6 ay sürdü arkadaşlar. Herkes sigara adam öldürmez, öldürse herkes ölür der ama akciğer kanseri teşhisinin sebeplerinde ilk sıradadır.

6 Beğeni

başın sağolsun usta

4 Beğeni

Sağ ol dostum

4 Beğeni

Başın sağolsun hocam.

4 Beğeni

Eyvallah siz sağ olun

4 Beğeni

Başın sağolsun

4 Beğeni

Sağ ol kardeşim

4 Beğeni

Basın sağolsun abi.

2 Beğeni

Sağolun çocuklar

4 Beğeni

Müjdemi isterim size bir beş lira daha giriyor ey sigara içenler :smiley:

5 Beğeni

11 yıldır sigara içiyorum. Günde iki paketten (felaket stresli anlarımda ne kadar içtiğimi farketmiyordum bile), bir buçuk pakete, sonrasında bir pakete derken yarım pakete düşürdüm sigarayı. Baya bir süredir de günde 7 taneye kadar düştüm. Böyle böyle azalta azalta bırakıp gideceğim yada günde 4-5 tane sigarayla devam edeceğim.
Alkolü ise oldum olası sevemedim. Galiba bunda içip g.tü başı dağıtan arkadaşlarımın payı büyük.

4 Beğeni

Alkolü bende sevmem. Ne zaman içsem 1-2 gün yatağa yapışırım.

3 Beğeni