HBO Max

HBO Max, bir AT&T şirketi olan WarnerMedia’nın 20 Mayıs 2020 itibarıyla hizmete sunacağı dijital yayın platformu.
HBO Max bu platformda orjinal eserler üreteceği gibi, HBO ve WarnerMedia’dan içerikler yayınlayacak.

3 Beğeni

HBO Max’ın açılışında platformda 1800’den fazla içerik yayınlanacak. Bunların içinde Joker dahil olmak üzere son 10 yılda çıkan tüm DC filmleri, son 40 yılda çıkan Batman ve Superman filmleri var.

4 Beğeni

Klasikler geri dönüyor.

7 Beğeni

HBO Max 2020 yılında 31’i Max Originals, 38’i HBO içeriği olmak üzere 69 orjinal dizi yayınlayacak.

2021 yılına gelindiğinde ise 50’si Max Originals ve yine 38’i HBO içeriği olmak üzere 88 orjinal içerik yayınlayacak.

3 Beğeni

Green Lantern ve Adam Strange projeleri onaylandı. Greg Berlanti faktörü fazlasıyla can sıkıyor olsa dahi bekleyip göreceğiz.

Sorderbergh’in yöneteceği Let Them All Talk oldukça ilgi çekici. Kadrosu da hayli zengin.

1 Beğeni

:blue_heart:

Şimdilik ilgimi çeken tek şey GL dizisi oldu. İnşallah bütçesi Disney+ dizileri gibi olur. Aslında Revees’in Batman’i yerine her sene 10 bölüm olacak yüksek bütçeli bir Batman dizisi yapsalar ortalık yıkılırdı.

Çok geç artık tabi…

Bende hiç bulaşmasın isterdim. Gidip de 22 bölümlük dizi yapmazlar inşallah.

1 Beğeni

Sanmam. Bütçe oldukça yüksek olacak. Tahminimce mini dizi ayarında olacaktır.

1 Beğeni

Bence de öyle olmalı bu dijital işler eğer sitcom vs değilse. Maksimum 10 bölüm.

1 Beğeni

6-8 arasinda olur.Bölüm başi 15m dolar bütçe olur umarim en az

1 Beğeni

Benim bi 10 sene daha iyi bir Green Lantern izleme umudum kalmadı açıkçası.

1 Beğeni

HBO’nun eli mevcut dizileri ile zaten çok sağlamdı. Şimdi üstüne Looney Tunes, DC Comics, Hanna-Barbera, Rick & Morty, Studio Ghibli, Warner Bros tarafından çekilen, 5 kuruş harcamadan yayınlanacak klasikler & filmler ve özel HBO Max içerikleri eklenince inanılmaz bir arşiv oluştu. Yatırım kuşkusuz olacak, pazarlama da ustaca yapılırsa zarar gösterilecek 2-3 senenin ardından çok başarılı bir streaming servisi haline gelir HBO Max.

2 Beğeni

Benim tek sorunum birçok yapımın yalnızca 2020 boyunca platformda kalacağını ısrarla söylemeleri. Turnayı en başından gözünden vurmak istiyorlar haliyle ama bu konuda endişem var. Bekleyip neler olacağını göreceğiz.

2 Beğeni

Anlamadım bunu? Kendi sahip oldukları şeyler değil mi bunlar?

1 Beğeni

Öyle olsa bile Max Originals olmayan eserler belli bir süre zarfında platforma yer alacak.

1 Beğeni

Aşırı saçmaymış. Eserlerin hepsinin sahibi aynı firmaysa hepsi sonsuza kadar dursun. Ben o dev arşivi de istiyorum müşteri olarak, sadece ‘‘orjinal içerik’’ istemiyorum ki.

1 Beğeni

https://www.hbomax.com/
3 Beğeni

OHA! Snyder Cut da mı olacak!!? :kappa:

1 Beğeni

Resmi olarak duyurulmadı tabii ama tanıtımın sonunda Justice League’e yer vermiş olmaları açık kapı bırakmışlar gibi görülebilir. Sitenin arka planında da aynı kare yer alıyor bu arada.

2 Beğeni