Hayallerimiz

Belki de asla gerceklesmiycek hayallerimizi burda paylaşalım.
Kendiminki: Kendi arabamla butun Türkiye’yi gezmek.

4 Beğeni

Split klima.

1 Beğeni

Benimkisi çokda imkansız olmayan, güzel bir gelecek…

1 Beğeni

Kendi mesleğimin aranan elemanı olmak.

4 Beğeni

İyi bir yönetmen olmak.

5 Beğeni

Uzak Doğuyu gezmek (sadece Çin ve Japonya’da olur)

8 Beğeni

Çin değil de Japonya net.

5 Beğeni

5aea1e3bc03c0e0f9076fde9

2 Beğeni
3 Beğeni

Güzel ve mutlu bir aileye sahip olmak

6 Beğeni

Çocukluğumdan beri insan etrafında dönen olaylara meraklı birisi olarak hep Tarih ve Edebiyat alanlarında araştırmalara dahil olmak, çeviriler yapmak, tarihi şahsiyetlerle ve yazarlarla mülakatlar yapmak istemişimdir. Ne yazık ki yabancı diller konusunda felaketim ve mülakat yapmak istediğim yazar ve şahsiyetler artık yaşamıyorlar. Elimde sadece araştırmalara dahil olmak var, onu da nasıl yapacağım bilmiyorum.

2 Beğeni

Mortal Kombat serine ait yeni nesil bir aksiyon/macera oyunu.

3 Beğeni

Ekleme yapayım. Versus’lu değil de senaryo üzerinden devam eden Mortal Kombat ve Street Fighter oyunları gelmeli bence de.

2 Beğeni

Üniversitede uluslararası ilişkiler okumayı ve amerikan dili ve edebiyatında yan dal yapmayı istiyorum. Lise bitene kadar Almanca, Fransızca, Lehçe ve Japonca öğrenmeyi planlıyorum. Sonra gezebildiğim kadar ülke gezerek yurdumda boş fakir edebiyatı yapan gençlere ilham olmak istiyorum.

5 Beğeni

Gelecek yaz mevsiminde otostop cekerek Efes’e gitmeyi planliyorum. Gelecek yaz guncellenir belki burasi.

4 Beğeni

Taco Bell’in TR’de de yaygınlaşması.

3 Beğeni

Yılda ortalama 3 4 defa kulaklık değiştirmemek.

Yeter lan. Şu kulaklık kablolarını biraz sağlam yapın yav. Tamam biz de biraz hor kullanıyor olabiliriz ama biraz daha kalite nolur lütfen pls…

Kulaklık firmalarını zengin ettik he.

6 Beğeni

Git Sony al

3 Beğeni

Kullandığım 5 kulaklıktan 3’ünün markası Sony…

3 Beğeni

2 yıldır çalışıyor benimki sen malsın o zaman

5 Beğeni