Hawkeye ­čĆ╣

Kate BishopÔÇÖun kost├╝m├╝ne muhte┼čem demem ama CW seviyesi demek de haks─▒zl─▒k olur. Zaten bir s├╝perkahraman kost├╝m├╝nden ├žok sportif bir g├╝ndelik k─▒yafet kafas─▒yla tasarlanm─▒┼č gibi. As─▒l kost├╝m ilerki zamanlarda g├Âr├╝necektir.

Superman kost├╝m├╝ ise g├Ârselde her ne kadar ├žok ├žok iyi g├Âr├╝nse de dizi i├žinde bu kadar iyi g├Âr├╝nmeyece─čine eminim.

1 Be─čeni

Buggy fena a─čl─▒yor ba┼čl─▒kta. A─člama karde┼čim a─člama.

1 Be─čeni

https://www.instagram.com/p/CInk7TvgKNG/?igshid=19w4om46n2gga

2 Be─čeni

─░kisi aras─▒nda g├╝zel bir kimya yakalanacak gibi duruyor ┼čimdilik.

2 Be─čeni

Olum a─člamal─▒k bir ┼čey yok o kost├╝m├╝ ay pardon e┼čofman─▒ giyen a─člas─▒n as─▒l .d CWÔÇÖye getirsen yoldan ├ževirirler bunu.

1 Be─čeni

ElgFxU5WkAA7dzO

Bu dizideki k─▒z o kost├╝mle bile CWÔÇÖa u─črasa CW bu k─▒za ve kost├╝me tapar o kadar standart d├╝┼č├╝k ArrowverseÔÇÖde :doglul:

1 Be─čeni

Ya olum kost├╝m falan diyorsunuz ya, abi E┼×OFMAN var kad─▒n─▒n ├╝st├╝nde. Alt─▒nda ise bildi─čin PANTOLON.

Hani bu bu kost├╝m de─čil .d bildi─čin g├╝nl├╝k spor k─▒yafetim. Gider AdidasÔÇÖtan al─▒r─▒m bunlar─▒. A┼ča─č─▒dakini de KotonÔÇÖdan.

CW falan diyorsunuz da adamlar en az─▒ndan deri kost├╝m yap─▒yorlar (iyi yada k├Ât├╝l├╝─č├╝n├╝ tart─▒┼čm─▒yorum) ama bu ise bir ÔÇťkost├╝mÔÇŁ bile de─čil sadece ÔÇťg├╝nl├╝k k─▒yafetÔÇŁ

Ya ├žok tatl─▒ duruyor ikili. Hatun zaten ba┼čka bir ┼čey. Sab─▒rs─▒zl─▒kla bekliyorum. Ke┼čke bu seneye s─▒k─▒┼čt─▒rsalar loki ile birlikte de toplam 4 dizi izlesek.

1 Be─čeni

─░yi de bu kost├╝m├╝n prototip bir kost├╝m olmad─▒─č─▒na dair bir kan─▒t yok elimizde. Concept Art ├žal─▒┼čmalar─▒nda bamba┼čka kost├╝mler g├Âz├╝k├╝yor.

Bu kost├╝m├╝n kal─▒c─▒ bir kost├╝m olmad─▒─č─▒, karakterin amat├Ârce tasarlad─▒─č─▒ ilk kost├╝m├╝ olmas─▒ muhtemel yani. O y├╝zden ┼ču an ÔÇśÔÇśamat├Ârce ve ucuzÔÇÖÔÇÖ g├Âz├╝ken bir kost├╝m giymesi mant─▒kl─▒ say─▒labilir.

2 Be─čeni

Kost├╝m de─čil olm bu zaten ├╝st├╝ne mor ceketi ge├žirmi┼č dola┼č─▒yor. ─░nsanlar hype yap─▒yor niye baltal─▒yorsun.

1 Be─čeni

Eh i┼čte sorunu anlam─▒┼čs─▒nd─▒r ┼ču yazd─▒─č─▒n c├╝mlenin i├žindeki .d

Olum zaten emin ol bu diziyi en ├žok ben bekliyorumdur. Millet Wandavision i├žin falan hype kas─▒yor, bende ona kar┼č─▒ s─▒fir ilgi. Varsa yoksa Falcon&Winter Soldier ve Hawkeye i├žin heyecanl─▒y─▒m. Bu tarz ajan i┼či ┼čeyleri do─ča├╝st├╝ ┼čeylere tercih ederim hep.

espiyonaj :cool:

2 Be─čeni

20201213_042945

5 Be─čeni

bana bu dizi netflix-marvel i┼čler gibi olacak gibime geliyor.

3 Be─čeni