Harry Potter - Platform 9¾ 🦉

“Okuyucu ve kitap arasındaki sevgi gizlidir ve sadece ikisine bağlıdır. Bunu onlar hariç kimse değiştiremez.” -Daniel Radcliffe

Hak ettiğimizi bilmediğimiz Harry Potter değerini gösteriyor.

2 Beğeni
2 Beğeni

:good:

3 Beğeni
2 Beğeni

Hayri Pıtır hayranları bu seriye çok kıl ama açıkçası ben çok eğleniyorum. Arkadaş bunun 2. filmini izlediğinde Last Jedi düzeyi evrene ihanet demişti ama ben “Cgi mavi alevden ejderhayı ne kadar güzel yapmışlar” kafasındaydım full. (Bilmiyom zaten o kadar evreni)

Umarım gene böyle cgi ı basarlar. :DDD

3 Beğeni
  1. filmin tek cümlelik özeti olmuş hakikaten.
1 Beğeni

film nanay da müzikleri fena

1 Beğeni

Bana kalırsa Star Wars Sequel Trilogy filmlerinden daha kötü Fantastic Beasts filmleri.

Her anlamda çok kötü işler olduklarını düşünüyorum Fantastic Beasts filmlerinin. Hadi evrene saygı duyup duymaması bir yana olsun filmler gerçekten aşırı sıkıcı ve boşlar bence. Bir film kötü olur ama sıkıcı olmaz bu filmler hem kötü hem sıkıcılar.

Filmlerde parlak nokta olarak gördüğüm tek şey Ezra Miller’ın performansı.

2 Beğeni

Harry Potter serisindeki temel problem, Hogwarts öyküsü anlatmak varken durduk yere işin boyutunu büyütmeleriydi bana göre. Halbuki biraz daha minimal çalışıldığında Goblet of Fire gibi işler çıkıyor ortaya. Fantastic Beasts’in temel problemleri dışında bir diğer eksisi de öyküyü Hogwarts’tan iyice uzaklara taşıması.

Fantastik canavarlar serisi ilk film güzel bir başlangıçtı fakat 2.filmi beğenmemiştim hikayesi olmayan bir filmdi.Ama hatalarından ders çıkaracaklarını umarak 3.filmi merakla bekliyorum.Hikaye üzerine daha fazla çalışılınması için de wb çekimlerini ertelemişti zaten.Güzel bir iş bekliyorum

1 Beğeni

Hogwarts’a dönüş gününüz kutlu olsun!!!

3 Beğeni
4 Beğeni

Yaprak Dökümü dizisindeki kahvede Harry Potter izleniyor…

4 Beğeni