Harry Potter - Platform 9┬ż ­čŽë

dobby

Gryffindor ├Ânden l├╝tfenÔÇŽ

4 Be─čeni

Hangi bina

• Gryffindor
  • Slytherin
  • Ravenclaw
  • Hufflepuff

0 oylayanlar

Sadece filmleri izledim, detayl─▒ olarak bilmiyorum ama en relax ortam ravenclaw gibi. Suya sabuna dokunmadan ge├žirdiler seneleri.

1 Be─čeni

Kitaplara g├Âre her ortak salonlar─▒na girmeye ├žal─▒┼čt─▒klar─▒nda bir bilmece bilmeye ├žal─▒┼č─▒yorlar yoksa kap─▒lar─▒ a├ž─▒lm─▒yor. Filmlerde ve kitaplarda ├žok olmasa bile bana g├Âre arka planda ac─▒ ├žekiyorlard─▒ÔÇŽ

5 Be─čeni

Genelde seriye kitaplarla ba┼člayanlar filme yans─▒mayan ├žok say─▒da ayr─▒nt─▒ oldu─čunu s├Âyl├╝yor. Detaylardan biri de bu ├Ârnekmi┼č mesela.

├ľnce kitaplar─▒ okumu┼č olsam filmleri be─čenmezdim diye d├╝┼č├╝nmeye ba┼člad─▒m. :thinking:

4 Be─čeni

Muhit de ve discord kanal─▒nda ki melkor mesela be─čenmiyor. Ama genellikle kitaplar okuyanlar filmler de seviyorlar.

1 Be─čeni

Filmler S─▒rlar Odas─▒ ve Ate┼č Kadehi hari├ž ger├žekten iyi filmler. Baz─▒ ayr─▒nt─▒lar kitapta hikayeyi peki┼čtirirken filmde kullan─▒lsa hikayeyi yava┼člatmaktan ├Âteye ge├žemezdi. Fanlar─▒n olmamas─▒ndan dolay─▒ ┼čikayet etti─či ├žo─ču sahne silinmi┼č sahneler aras─▒nda var. YoutubeÔÇÖda bulabilirsin. O sahneleri izledikten sonra y├Ânetmenin neden kesti─čini anl─▒yorsun. :slightly_smiling_face:

1 Be─čeni

Ya S─▒rlar Odas─▒ÔÇÖn─▒ nedense kimse sevmiyor benim Harry Potter filmleri aras─▒nda en sevdi─čim ikinci konumunda oysa kiÔÇŽ :pensive:

Konusu ge├žmi┼čken ben de s─▒ralayay─▒m filmleri:
6 > 4 > 3 > 8 > 5 > 1 > 2 > 7

1 Be─čeni

6 > 2 > 8 > 1 > 5 > 3 > 7 > 4

6 Be─čeni

Ben de ben de
6 > 3 > 7 > 8 > 1 > 5 > 2 > 4
Not: 3 ve 6 yer de─či┼čtiriyor s├╝rekli.

6 Be─čeni

Hadi komple de─či┼čtireyim ben bu s─▒ralamalar─▒
3 > 8 > 7 > 6 > 5 > 4 > 2 > 1

5 hakk─▒nda kafam baya─č─▒ kar─▒┼č─▒k asl─▒nda. Kesinlikle kitab─▒n hakk─▒n─▒ vermiyor ama duygusal yakla┼č─▒yoruz ┼ču an san─▒r─▒m.

6 Be─čeni

Bu kadar uzun serilerde fikirbirli─či olmamas─▒ ├žok normal ama bu kadar farkl─▒ s─▒ralamalar─▒n olmas─▒n─▒ beklemiyordum. :thinking:

1 Be─čeni

4 ki┼čiden 3ÔÇÖ├╝ en iyi filme alt─▒nc─▒y─▒ koymu┼č mutlu oldum :grinning:

3 Be─čeni

Merak etti─čim bir soruyla ba┼čl─▒─ča giri┼č yapay─▒m.

Hangisi kazan─▒r?

• Lupin
  • Snape

0 oylayanlar

@lebowski bu forumun do─čum g├╝n├╝ takipleri sende de─čil miydi ya?

─░yi ki do─čdun Harry Potter :relaxed: :partying_face:

3 Be─čeni

39 ya┼č─▒na gelmi┼č. HagridÔÇÖin do─čum g├╝n├╝ ziyareti daha d├╝n gibiÔÇŽ

1 Be─čeni

Senden b├╝y├╝k m├╝ yani lebo ?