Ghost Rider ve Helstorm Dizileri Geliyor

Yayınlandığı yer: http://sonkule.com/index.php/2019/05/01/ghost-rider-ve-helstorm-dizileri-geliyor/

Öncelikle yorumsuz şekilde haberimizi girelim. Hulu’da yayınlanmak üzere Marvel’s Ghost-Rider” ve “Marvel’s Helstrom dizileri hazırlığına başlandı. İki dizininde 2020 yılında platformda olması bekleniyor. Ghost Rider dizinin başında Ingrid Escajeda olacak, Helstorm’un ise Paul Zbyszewski. Agent of S.H.I.E.L.D. dizisinde Robbie Reyes’i canlandıran Gabriel Luna rolüne geri dönecek. Eminim ki bu bir çok kişi için olumlu bir…

@dean Ghost Rider’ı Agents of S.H.I.E.L.D izlemiştik CGI falan iyidi Game of Thrones ise 7.sezon 2.bölüm kadar izlemiştim CGI ve Bütçesi gayet iyidi o dizin, ayrıca Inhumans direk film çekilmesi çekilmiyorsa bile dizi olarak yüksek bütçe ayrılması gereken bir işte Ghost Rider ve Helstorm için bunlar hiç birin ihtiyaç yok. Ayrıca "kendi MCU da zaneten diziler diyerek " marvel TV’in yaptığı işler hor görmen hoşuma gitmedi o departmanın Daredevil ve Agents of S.H.I.E.L.D gibi 2 kalite dizi çıkardı.

Süre olarak çok az yer kaplıyordu ve her seferinde bütçeyi zorladıklarını açıklamışlardı. Şimdi full olması gerekecek.

Son derece ihtiyaç var. Ghost Rider’ın direktman cehemmende geçen maceraları bile var. Titans dizisinde gördüğümüz gibi iblisi insan bedenine sokarlarsa tabi bütçeye ihtiyaç olmaz.

Hoşa gitmeyebilir. Ama maalesef gerçek bu. Sadece gazete manşeti ile It’s All Connected olmuyor. Daredevil ve Agents of S.H.I.E.L.D. kendi içlerinde güzel diziler olabilirler. Hakkını verelim. Karakter çalışması olarakda bazı karakterler çok başarılı. Seyrederken bende keyif alarak izliyorum ama sinemayla mücadele edemezler maalesef. (Görsel anlamda konuştuğumun tekrar altını çiziyorum.) Parasızlıktan ejderha yapamadı Netflix dizileri :grinning:

1 ve 2 ile ilgili söylediklerin şunu demek istiyorum : aslında bakılırsa süper kahraman dizilerin de bütçeyi ve CGI pek önemsemiyorum. Senaryo iyi olsun yeter benim için İnhumans tabi bu konuda istisna benim için o direk film yapılmalıydı.
3. Dediğin ile ilgili gönderme olayın sevsem de fazlası olmamdığı konusunda haklısın.

Bak benim için Ghost Rider çok özel bir karakter. Eskiye dayanan çok kaliteli bir hikayesi var. Harika bir potansiyel var. İyi bir yönetmenin elinde her karesine özen gösterilen bir film olarak görmeyi çok istiyordum. MCU’ya inanılmaz bir bakış açısı katabilirdi. Ghost Rider, Hellstorm ve daha niceleri Doctor Strange ile birlikte MCU’da neler neler yapardı.

Şunu da özellikle belirteyim. Supernatural konuları olan diziler maalesef görsel anlamda bu işi çok da iyi yapamıyor. Shang-Chi’nin bile filminin geldiği yerde Ghost Rider’a dizi yapmak benim için tarifi mümkün olmayan bir hayal kırıklığı.

1 Beğeni

Agents of S.H.I.E.L.D zaten kullanmaları da belliydi6belliydi sinema için karakter düşünmedikleri.

İşin garip taraflarından biri de şu. Tamam Gabriel Luna oynuyor ama Agents of S.H.I.E.L.D ile bağlantılı olmayacakmış. Farkli bir versiyon olacakmış. TV departmanı bi’ değişik. Kendi içlerinde bile bağlantı yok.

1 Beğeni

Ya büyük ihtimalle Agents of S.H.I.E.L.D olan original bir daha gösterirler sonra bir daha o diziye bağlanmazlar kendi yolunda giderler.

Ghost Rider’i MCU’da görmek isterken, MCU ile pek alakası olmayan bir dizide görecek olmak.:frowning:

1 Beğeni

Ghost Rider aynı oyuncuyken neden Agents of Shield’ten ayrı bir geri dönüş yapıyor. :thinking:

Bir diğer konu, bu dizi neden Disney+ yerine Hulu’da. :thinking:

1 Beğeni

Muhtemelen Disney+ dizilerine göre daha fazla yetişkin içerikli diziler olacaklar. Diğer sebep ise Marvel Studios ve Kevin Feige tarafından yapılmamaları. Yüksek ihtimalle sadece Marvel Studios’un yaptığı diziler Disney+'da olacak.

1 Beğeni

Hiçbir zaman evren hakkında temenni ettiğimiz şeylerin %65’inden fazlası gerçekleşmeyecek.
İnş büyük yanılırım.

1 Beğeni

Güzel oran. Çok detaylı bir hesaplama neticesinde ulaşılmış hissiyatı veriyor.

1 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: Helstrom

1 Beğeni

İyi çocuk ya bu, isterim 13 Reasons Why’da özellikle ikinci sezonda çok iyi bir iş çıkarmıştı.

1 Beğeni

Bu dizilerin kalitesi, Iron Fist gibi olacaksa izlemem. Netflix’in çektiği Marvel dizilerinin başında da Jeph Loeb vardı.

2 Beğeni

Yalnız Jeph Loeb’u hemen gömme, bu adam zamanında çok iyi işler çıkardı, Daredevil dizisini de geliştirdi Netflix tarafında da.

2 Beğeni

Kötüleri iyilerinden fazla ama.

4 Beğeni

Daredevil dışında dişe dokunur bir Netflix-Marvel dizisi yok bana göre. Çizgi roman işlerini ayrı tutuyorum.

2 Beğeni