Genel Anket Koridoru ­čŚ│

Puahahah futbol turnuvalar─▒nda oynard─▒m la ben, bu sefer tutmad─▒ emir.

3 Be─čeni

Vizontele serisi T├╝rk komedisinin mihenk ta┼č─▒d─▒r.

• Evet
  • Hay─▒r
  • ─░lk 10ÔÇÖa giremez

0 oylayanlar

Bu anket a├ž─▒k olmasa sonu├žlar farkl─▒ olur kesin.

D├Ânek l├╝tf├╝

S─▒rf b├Âyle d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m├╝ s├Âyleme bahanesi olsun diye anket a├žt─▒m ne d├Âne─či yav.

1 Be─čeni

tahmini mi, postu mu :ehehe: :ehehe:

─░kiside ko├žum .d

1 Be─čeni

Karadenizli ve ye┼čil g├Âzl├╝y├╝m. Bu lafa kat─▒l─▒yorum.

1 Be─čeni

Hangi filmin atmosferi daha iyi?

• Truman Show
  • Back to the Future
  • The Great Gatsby

0 oylayanlar

TwitchÔÇÖte ne kadar zaman ge├žiriyorsunuz?

• S─▒k s─▒k
  • Az biraz
  • Hi├ž

0 oylayanlar

Abone oldu─čunuz bir yay─▒nc─▒ var m─▒?

• Evet
  • Hay─▒r

0 oylayanlar

PrimeÔÇÖ─▒n a┼č─▒r─▒ ucuzlamas─▒ndan m├╝tevellit hangi yay─▒nc─▒ sa─člam ├žekili┼čler yap─▒yorsa ona abone oluyorum :thanos1:

2 Be─čeni

Bu amazon prime-twitch mevzusu nedir tam olarak?

Amazon Prime ald─▒─č─▒nda Prime etiketli ├╝r├╝nleri ├╝cretsiz kargo ile alabiliyorsun, minimum sepet tutar─▒ s─▒n─▒rlamas─▒ yok. Prime Video servisinden s─▒n─▒rs─▒z i├žerik t├╝ketebiliyorsun. Prime Gaming ile TwitchÔÇÖte istedi─čin bir yay─▒nc─▒y─▒ tek fiyata dahil olarak destekleyebiliyorsun. Yine Prime Gaming dahilinde oyunlardan ├╝cretsiz i├žerikler hak elde edebiliyorsun. Hepsi tek fiyat─▒n i├žerisine dahil.

Daha fazla bilgi i├žin Amazon T├╝rkiye Prime sayfas─▒n─▒ ziyaret edebilirsin.

2 Be─čeni

Bende de Amazon Prime var. Bedava abonelik yaz─▒k olmas─▒n diye oluyorum akl─▒ma geldik├že. Bobin Kafa i├žin kulland─▒m bedava abonelikleri ┼čimdiye kadar. Ama pek yay─▒n izlemeye vakit olmuyor.

2 Be─čeni

Ya ben de ona oldum ilk ay ama hem d├╝zenli yay─▒n a├žm─▒yor, hem de Youtube videolar─▒ndan ba─č─▒ms─▒z olarak yapt─▒─č─▒ canl─▒ Youtube/Twitch yay─▒nlar─▒ hi├ž ho┼čuma gitmiyor adam─▒n nedense.

Discord kanal─▒nda film izleme etkinli─či yapmas─▒ ├žok g├╝zel olay izleyicilerle ama canl─▒ yay─▒nlar─▒ beni hi├ž sarm─▒yor Ozan abinin.

1 Be─čeni

Aynen Youtube videolar─▒ zaten azalm─▒┼čt─▒, bu canl─▒ yay─▒nlar y├╝z├╝nden hi├ž gelmez art─▒k. Bu ├╝z├╝c├╝ ama yine de twitchten yap─▒lan watch party olay─▒ kanal─▒ ke┼čfetmemi sa─člayan American Gods incelemelerinin devam─▒n─▒n gelmesini sa─člayacak. Watch party olay─▒ i├žin bile abone oldum denebilir. Di─čer soru cevap tarz─▒ canl─▒ yay─▒nlar bana da hitap etmiyor.

Bu arada discord kanal─▒nda film izleme etkinli─či ger├žekten ├žok iyi olay. Hala ├Âyle mi bilmiyorum ama bi ara her gece 3-4 film izleniyordu. November, The Nightingale gibi iyi filmler izlemi┼čtim. O olay─▒ da bildi─čim kadar─▒yla cebinden para ├ž─▒karak yap─▒yor. ├çok iyi olay.

1 Be─čeni

Fuck buddy? - Gizli anket

• Gerekli
  • Gerekli de─čil

0 oylayanlar

K─▒ran├ž 10 ├╝zeri

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

0 oylayanlar

Sakatat?

• :+1:
  • :-1:

0 oylayanlar

Hindi?

0 oylayanlar

Bal─▒k?

0 oylayanlar

Bal─▒k d─▒┼č─▒ndaki deniz ├╝r├╝nleri?

0 oylayanlar

Kokore├ž yerim de beyin, g├Âz, ci─čer, dalak falan yemem. ─░┼čaretlemem gerekiyor mu yoksa istisna m─▒ oluyor emin de─čilim.

2 Be─čeni